bugün

Dusuk olasilikli bir durumdur. anne babayla sesli sevisme cagini o caglarda coktan gecmistir. Kucukken duyulsa dahi anne hastadir sanilir.
şaşırtmayan durumdur.

(bkz: bazıları bizi hala leylekler getirdi sanıyor)
hemen kendisini getiren leylekten rica edip, oralardan gitmek istediğini belirtmesi gereken kişinin öğrendiği acı gerçektir.
(bkz: insan insanı siker mi hiç)
(bkz: babamda bir erkek)
babanın performansına göre er kişinin kafasından tilkiler eşliğinde şunlar geçer;
- helal koçum benim!
- baaaaama bak yaa kimin babası..
- uuu beybi, sabah süper kahvaltı var.
- komşulara karşı çok ayıp olacaktı, allahtan villadayız anuna korgiakos.
evin çocukları evde ki herkesi kardeş sandığı için dumur eden bir gerçektir. anneyle babanın birlikte olduğunu bilmek, insanın içini bir tuhaf eder ve kabullenmek istemez nedense *
20 dakika diş sıkma, gerekirse müziğin sesini açma vb. eylemlerinin gerçekleştirilmesi gereken can sıkıcı durumdur.
aile içi mahremiyetin ortalığa saçılması. hem ne kusuyorsun mübarek, öyle benzer bir gece olmasa sen bunları yazamazdın ki o daha iyi olurdu belkide.
e nolmuş. onlar da senin seviştiğini biliyorlar sonuçta. yan oda ya da değil nitekim sevişiyoruz.
"Biz babadan böyle durduk" diyerek hayatın bir yerinde sen de aynı halde olacaksın.
ağzından da öpüyordur şimdi...
ertesi gün babayla ters ters konuşmaya itebilir bünyeyi.

+oğlum ekmek alırmısın bakkaldan?
-tamam ayarlarız.
çok güzel duygudur o.
babası hayatta olmayanların yaşayamayacağı durumdur.
(bkz: biliyorum artik iyice biliyorum)*
- h(n)ayııııır
+ayh noluyor?
- annea! bubaa! ne yapıyorsunuz siz?
+ eyh kem küm...
- bunu bana nasıl yaparsınız ya? ne iyrenç ayilesiniz siz. hayattan soğudum lan. ühühühüüüüü
+ s.ktir git eşek sıpası
- bu hayatta bir babama güvendim o da annemi titti zaten.
yan odada düzüşen anne baba olayı aile yaşamının klasiklerindendir. ben bi kere komşu falan gibi duvara vurdum , 4-5 kere vurdum. şok geçirdiler içerde galiba sesler bıcakla kesilmiş gibi oldu. ertesi gün de sus pus vaziyettelerdi. sen de hiçbi şey olmamış gibi kahvaltını yap, çayını iç okuluna git. bi daha uzunca bi süre duymazsın.
(bkz: seni leylekler getirmedi yavrum)