bugün

yazarı değil oylayanı aşağılayan bir sistemi var;

- ne o anlayamadın mı angut? işte bu kadar senin seviyen embesil! ne kadar anlarsan anla dona düşer son damla ahahahahah!

diyormuş gibi sanki..
ilik nakli yapan bir insan utanmak ve benzeri anlam karmaşası içeren acaba burada yazar ne demek istedi ve benzer duyguları yoğun olarak yaşamaktır.
'sözlük moderatörlerinin kafa kafaya vererek girdiğiniz entryden bir anlam çıkaramaması' değildir, doğrusu şudur ;

'sözlük moderatörlerinin kafa kafaya vererek işlerine gelmeyen entry leri silmek için buldukları bahane'dir.

heee bu entry de 'anlaşılmamış entry' olacaktır kesin ama ben yazayım genede.
(bkz: #21807279) belki iyi bişey yazıyodur ama kafamı karıştırdı, anlamadım.
Sözlüğe geleli pek fazla olmasa da , üyelik öncesi genel-kültür sınavının yapılması gerektiği tarafımdan hasıl olunan durum...
(bkz: hiç açılmamış başlık görünce eksi veren yazar) anlamadığınız için patlattım eksileri.
entrylerimi gayet açık yazıyorum ama nerdeyse bütün yazdıklarım bu kategoriye giriyor. neden acaba? *
amacı anlaşılmayan entry kategorisidir.
insanda" acaba çok mu saçmalamışım" duygusu uyandıran entryler.
bazen anlaşılmamış olması anlaşılmaz olan entry lerdir.
(#16469052)
'ben sana yazar olamazsın demedim entrylerimi anlayamazsın dedim' şeklinde isyann ettiğim entrylerdir.
2-3 eksi oy almış entarinin dahil olduğu gurubun adı.
Bu kadar basit bir entryi anlamayacak beynin burda ne işi var diye düşündürtmek için açılmış bir bölüm zannımca.
'nasıl bu düşünceyi savunursun seni bir türlü anlayamıyorum'cuların eksiledikleri entryler olsa gerek.
(bkz: kedi sevmeyen kız/#14754911)
coşulan entriler gibi karakter sayısı ve aldığı eksi oy ile bu kategoriye dahil edilen entrilerdir muhtemelen.
sözlük algoritması karakter sayısı uzun olup, hiç artı oy almadan direk eksilenmiş iletileri bu kısma koyar, yazarın sayfasında sergiler.
**
bazen anlaşılmamış değil birilerinin kanına dokunmuş entry'lerdir.
(bkz: vicdani ret/#13684270)
ironi içeren entrylerdir.
neyini anlamadın yarraam diye sorulası entry'dir.
ne çok mal varmış bu sözlükte cümlesini kurdurur adama.
(bkz: #10549904)
(bkz: anlaşılmamış entryleri)
anlayana sivrisinek saz anlamyana davul zurna az.
genelde birilerinin götünde patlamış aslında sağlam ayarlardır.
ahh be sözlük, "beni bir sen anladın, onu da yanlış anladın" kelimelerini ard arda dizmeme sebep durum. anlayamıyorlarsa bu benim suçum mu? gol olur....
başkaldırıdır efenim.

yazacak lafı olanın durmayıp, coşması hadisesidir.

sevelim onları da.
herkes bir gün değerini anlayacaktır denilesi entry.