bugün

Kabullenin ve sızlanmaktan vazgeçin. Uludağ sözlük'ün özelliği de bu oluversin ne olacak? Ekşi gibi olmak zorunda mıyız?

Gayrıciddilik, nicklerin sol frameye sürekli taşınması, sürekli birbirine dalaşan tipler... işte bunlar zaten bizi biz yapan. Biz birbirimizi seviyoruz. Burada aslolan yazılanlar değil sözlük üyeleridir. insandır. insana insan olduğu için değer veriliyor burada.

Arkadaşlık sitesi gibi bir yer. Birçoğumuz reelde yalnızı oynuyoruz yalan mı? Buradaki isimler de bir anda hayatımızda yer kaplayan ve rol oynayan isimler oluyor. Atıyorum deveci oytunkaran falan bu isimler kafamda yer edinmişler ve gün boyu çıkmıyorlar. En azından yalnızlık ve yeni insanlarla tanışma gereği duymuyorum. Çünkü her daim benimle olacağını bildiğim dostum, uludağ sözlüğün, varlığını yanımda hissediyorum!
Değil. . .
valla ben oturmuş burda hayatımı sikmekle uğraşıyorum. sizi bilemem.
uludağ sözlük yönetimi evet belki son derece başarısız. evet belki kokuşmuş bir düzen hakim buraya da ülkemizde olduğu gibi; fakat içindeki insanlar mücevher gibi değerli insanlar. bu yüzden her ne olursa olsun başımız üstünedir bu sözlük.