bugün

yapalım mı gençler. güzel bir iftar olabilir. halı saha karşılaşması olabilir.
o zaman iftar yemeği olur veya bir işkembe ziyafeti olabilir.
yer ve zaman bildirirseniz uzaktan sizi izleyip dalga geçmeye gelirim.
Halısaha mı
Ben kızla oynamam demeyecekseniz olur.
aylar önce güvenpark zirvesini tek basıma yaptım. daha da gelmem. sap sap takıldık.
ankaranın neresindesiniz onları da yazalım.
polatlı.
hunt or be hunted ile katılacağım zirvenin olup olmayacağına dair sorulmuş soru.

sarı tutku'da bizle gelir ona göre ayarlayın mekanı. 3 kişi gelçez yani en az. biz de böyle.
(bkz: Kurtuluş parkı)
Gelin tiner çekelim.
Bahçelievler 7. Caddeye bekleriz.
halı saha maçına Beşiktaş formamla katılırım.
Çankırı caddesi bilen bilir bilmeyene de trif etmeye gerek yok.
dost kitapevi önü buluşma noktası olacaktır kesin cebinize kırmızı karanfil koyun yoksa tanıyamam.
Dost Kitabevinin önünde buluşursak mutlaka ben içeri girerim beni Kitabevinin içinde kaybeder,bulsanız dahi çıkaramazsınız haberiniz ola başka yer bulun mk. Onca kitabın arasında kafayı yiyorum.

Edit: la niye eksiliyon vicdansız yalan mı söylüyorum sanki. Kocaman kitapevi mk sen kafayı yemiyorsan sende sorun.
Diğer hafta, iki hafta sonra olacak ise yetişebileceğim zirve olacaktır.
gelenlerin yakasına, karanfil değil de sözlük nicklerini ve adlarını yazmaları önemle rica olunur. sonra kim kimdi aklımız da deli sorularla başbaşa kalırız. hem halı saha hem iftara ikisine de gelirim.
ankara' da değilim ama siz yapın zirvesi. kaynaşın, hayat kısa la, insan tanıyin gezin eglenin. sonra grun ebenzin amnı, hahaha, hepiniz ifşa olacaksınız, sıra size de gelecek.
Kestanesekerim benden önce yazmış uludağ ne ayak ben de anlamadım ?

Çünkü bursadayım, dışlamazsanız ben de gelirim * ama daha yakında erciyes varken neden bura diye de düşünmedim değil.
valla tanıdığım bir çok yazar ankaralı.
bence oralarda bir zirve yapılır o kadar çok ankaralı var çünkü.

ankarada olamadığım için katılamadığım zirve.