bugün

istanbulda çekilen dizidir. Ankara dizileri bile ankarada çekilmiyor düşünün artık nasıl bir şehirde yaşıyoruz.
Carsamba aksami baslayacak dizi. kara para ask'la ayni gun ayni saatte yayin hayatina start verecek...
ankara'dan istanbul'a gelen bir bebenin başından geçen komik durumlar mi anlatılmak istenecek acaba?
Yarak kürek bir dizi daha hayırlı olsun.
çghb oyuncularını şişirirsen, pohpohlarsan her komedi dizisinde önüne gelir.
çok kötü dizi.
zaten iyi olsa gece 22.30 dan sonra yayınlanır.
her fragmanını gördüğümde değiştirdiğim olmamış komedi dizisi. fragmanı bile itici, ordan kaybediyor en başta.
güzel bir dizi izlerken insanı sıkmıyor erkenden final yapmaz umarım.
ankaralı turgut'un bir oyun havasında geçen dize.
''ankaranın dikmeni bir daha gelirsem muck beni'' diye devam eder.
öyle ömrü istanbulda geçmiş bi tiple canlandırılamayacak dizi ve karakteridir. eğreti duruyo adamın hareketleri. ankara bebesi bunlara kanıp da izlemez dizinizi. kendiniz çalıp kendiniz oynayın. televizyonda behzat ç Harun karakterini izledik biz, buna tav olmayız.
ilk başta yavan gibi gelse de gayet izlenir bir dizi.
biraz sabredilir yayından kaldırılmazsa tutar.
sik beni li falan bi kafiyesi vardı.
bu kadar bayat esprileri nerden bulduklarını merak ettiren tam da türk halkının seveceği tarzda dizi. buna gülenler gördüm, içim yandı.
bir daha gelirsem muck beni diyesim gelen başlıktır.
en fazla 3 bölüm şansı var. yazık ama gerçek.
Tutmayacak dizidir. Gereksiz bir saçmalama içinde mizah yaptıklarını sanmaktadırlar.
Klasik türk dizisi.

Köyden indim şehre.
Şive.
Sas salak ayağı.
Kamu spotu.
bir daha izlersem.. diye devam eder.
Recep ivedik'in dizi haline gelmiş versiyonu gibidir. Rezalet.
(bkz: csi dikmen)
ankara'nın adını kullanılarak prim yapmaya çalışan bir ezik çalışma daha.
bülent emrah parlak, nurseli idiz ve burak kut gibi 3 tane embesili bir araya getiren dizi mi desem ne desem bilemedim şimdi.

zaten o 3ünü gördükten sonra açtım survivor izlemeye yeltendim bitmiş.

izlemeyin zikerun.
türk işi her şeye bok atan ergenlerin ön yargılı davrandığı dizidir.
ankara'yı adeta bir köy gibi göstermeye çalışmışlardır , ülkenin en gelişmiş 2. kenti ve aynı zamanda başkenti olan ankara inanın bana dizide anlatıldığı gibi değildir..

detay yaratacağız diye kasıntı espriler var dizide , oyunculuk iyi , ama senaryo kötü..tutmaz diye düşünüyorum.
Ankara insanı nı medeniyetten uzak, kıro, adeta köyden şehre inmiş gibi gösteren dizi.

Olmamış hacı.

Behzat amirim duymasın O galata kulesi ni bi yerlerinize monte eder ibreti alem olsun diye bayrak niyetine ankara kalesine diker yemin ediom.
zirek diye bir karakter barındıran dizidir. bir de zeliş adında psikopat kıskanç bir karısı var bu tipin.