bugün

Bakiniza bakinca kimsenin anlamadığı anonstur.
skandal mkandal değildir efendim.

artık seks mi yaptılar ne yaptılarsa adamlar mecbur kalıp yapmıştır o anonsu.
ahlaksızlık diz boyu.

ne yaparsanız yapın dinlemez bunlar.

şeriat şart!
anonsun yapıldığı yer, ankara üniversitesi ve hacettepe üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak kullandığı duraktır. bu durakta gençler yoğunlukta olmasından mütevellit, işgüzar görevlinin "ulan bu gençler birşeyler yapar. dur bi anons çekiyim." düşüncesi nedeniyle yapılmış olabileceğini düşünüyorum. eğer belediyenin belirlediği standart bir anons ise durum oldukça vahimdir. bir insan, bir metro istasyonunda ne kadar ahlaksız davranabilir ki?
zihniyetin ufak bir göstergesidir.
Haddini aşan anonstur.kimsenin böyle bir anons yapmaya hakkı yoktur.
ahlaka uygun davranmayan hicleri kizdirmistir.
Bunun sonu herşeye karismaya gider.
nasıl sex yapılacağının kitabını yazan bakanların olduğu(karayiplerde) bir ada ülkesinde, başbakan kaç cocuk yapılacağını belirler.
bu sırada kürtaj hakkına da karar verir.
kızların bekaret durumları ailelere bildirilir.
vs.
vs.
vs.

yakında sokaklarımızda gezen ve "domates-patlıcan!" diye bağıran satıcılar gibi bakanlık veya yerel yönetim araçları gece gezerek "önce, 2 rekat şükür ayini yapın. soyunun ve kadınlara sağ taraftan yanaşın." diye duyurular yapacak.

konu uzatılarak çeşitli espriler ile süsleyip ironiler yapılacak bir mesele. fakat; gerçekten insanın bu durumu düşündüğü zaman gülmesi gelmiyor.

iyi ki bu ülkede biz yaşamıyoruz.
şaşırtan durumdur.
ben sokakta yiyişip, öpüşür müyüm?: hayır.
böyle bi durum, özellikle ileri bir aşamadaysa beni rahatsız eder mi?: evet.

ama bu durum k..mın belediyesini ve görevlisini zerre kadar enterese etmez.
''neye göre kime göre ahlak'' sorusunu anlamayan barzoların desteklediği anons.

ulan sığır, orospu çocuğu dinci götveren, herkes senin ahlakına uygun davranmak zorunda mı götveren yavşak ?

(bkz: tamam sakinim)
Buyuk ihtimal neler oluyo lan acaba cevrede diyerek insanlarin soyle bir etrafi suzmesine neden olmus ananstur.
''neye göre kime göre ahlak'' sorusunu anlamayan barzoların desteklediği anons.

ulan sığır, orospu çocuğu dinci götveren, herkes senin ahlakına uygun davranmak zorunda mı götveren yavşak ?

(bkz: tamam sakinim)
şimdiye kadar olmadı lakin bundan sonra da olmayacak anlamına gelmeyen anonstur.
melih gökçek için yapılan anonstur. üstünüze alınmayın.
doğru anonstur. halkın kullandığı alanda ahlaka ayriki bişey yapılıyosa uyarılmasıda doğrudur. ben karsimda opusen sevisen insanlar istemiyorum. (bkz: din değil ahlak)
(bkz: burası seks metrosu değil)!
badem bıyıklı başkanın dikkate alması gereken anonstur.
(bkz: metroda tren yapmak)
ankara büyükşehir belediyesinin hakkıyla aldığı iddia edilen ödüllerin nedenini''ahlakölçer'' icadına yorma sebebi anonstur.
cihaz mı var lan elinizde,milletin ahlak sınırlarını belirlemek size mi düştü?
bir seks otobüsü değildir.
gerizekalı, beyinsiz insanların yaptığı anonstur. sizin yüce ahlak anlayışınız ile gelişip, kalkınıyoruz, her şeyimiz güzel. allahınıza şükür (!)

not: çok sinirlendim.
ankaray ve metro duraklarında ergenlerin halvet durumlarına rastgelmeyenlere skandal gelen anonstur.
sanane ulan milletin namusundan dedirten anonstur.
sanki ülkede bütün sorunlar halloldu her şey güllük gülistanlık hepimiz çok mutluymuşuz gibi uygunsuz hareketleri uyaran anonslar yapılıyor.
sen onun yerine kendine gel türkiye diye bir anons yap kardeş belki işe yarar.
ülkemizdeki "devletin görevlerinden biri de insanları 'doğru yol'a getirmektir" düşüncesinin sıcak kanıtıdır. hayır efendim, ne bunu kamu huzuruyla açıklayabilirsiniz ne de başka bir şeyle. bu düpedüz terbiyesizliktir. rolü olmayan bir işi haddi olmayarak üstlenmiş sayısız insan daha var türkiyede ve bu normal görülüyor neredeyse...