bugün

ben kırdım amk.
mekanın içinden iki görüntü.

görsel

görsel

mekan için:

https://tr.foursquare.com.../50df88bbe4b0a78bf7fe7e73
rahmetli birand gibi yarin kimselere soz vermeyin diyerek katilimcilarini bekledigimiz zirve. haydi arkabar'a!
eşimin bana satış atmasından sonra yalnız katılma olasılığım olan zirve.bekar takılmayıda hiÇ sevmem hani.*
18 yaşından küçüklerin gelemeyeceği zirve.
seviyeli geyiklerin donecegi zirve. bu arada bazi kizlarimiz caktirmadan zirvenin en guzel kizi olma planlari yapiyolarmis. isim vermek istemiyorum ama rknmlkts ayagini denk alsin.
alkollu bir mekan olduğu için 18 yaşından küçüklerin alınmayacağı zirvedir. bu bizim inisiyatifimizde olan bir mevzu değil. yeni yasa tasarısı kapsamında imiş bu değişiklik, mekan sahiplerinden öğrendiğimize göre. +1lerimizi getirirken buna dikkat edelim. 24 saatten az kalmıştır ayrıca.
yeni yasayla evlenmeyi dusunen unililer icin esra erol u getirecegimiz zirve.
kotumukedıserafettın ve rknlktsa bana kız ayarlayın diyecegim zirvedir.
ilk taş atıldığına göre bir kızda ben rica edeceğim sanırım.
(bkz: fışkiyeden ne istediniz)
Büyük gün geldi çattı. fışkiyeyi kimin kırdığını öğreneceğiz bugün. Daha önce de söylemiştim zirve box da katılıp zirveye gelmeyenler hakkında soruşturma açılacak ve fışkiyeyi kimin kırdığını o gelmeyenler arasında bulacağız ve alabilecekleri en ağır cezayı vereceğiz. Belediye önünde tek ayakla bekleme cezası. Akşam olsun hayrolsun efenim.
barmenden sarap ve kadin isteyecegimiz zirve.

edit: isteyecegimiz demisim. isteyeceginiz deyim de kurtariyim karizmayi. zaten nicke bakanin abi diyesi geliyo.
Kızılayda cogunlukla kaybolan biri olarak mekanı bulabilmek icin su saatten haritalara bakmaya basladıgım zirve. *
büyük gün geldi çattı. heyecanlı tatlı bir telaş. koşuşturmaca. bekliyoruz efem.
katılımın yüksek olması beklenen zirve. başlamasına yaklaşık 6 saat kalmıştır.
şarabın yanında ekşi yeşil elma da versinler zirvesi.
şarabın yanında tüketmek için özel sipariş ettiğim trabzon vakfıkebir ekmeğini getireceğim zirvedir.
Günün zirvesi,zirvenin günüdür.
zirve yapacagiz zirve.
kotumukediserafettin nickli yazar kişisinin alkol ilen birlikte gerçek yüzünün ortaya çıkacağı zirvedir. zirve yapacak imiş kendisi.
gelin düğün kusmak duvak yok yok anlatmayacağım.
hakkimda komplolarin duzenlendigi zirve. her ihtimale karsi umur la gelecegim.
sıradan bir cumartesiyi farklı bir güne çevirin. buyrun zirveye.
zirvenin akabinde behzat agabeyin ankarayi yakmasina da taniklik edilebilir diye dusundugum organization.