bugün

Bünyeye Ruhsal olarak iyilik, sosyal olarak kötülük yapmaktır. Geçmiş olsun kardeşim.
Hayatınızda değişikliğe yol açacak olan durumdur. Kültürünüz gelişir, insanları tanırsınız, hayalgücünüz ve çizim yeteneğiniz de gelişir tabii bak. Ve 3 kelime de olsa japonca öğrenebilirsiniz.
izleyecek diziler bitince yaptığım olay. ama tavsiyem bitmiş bir anime bulun, h er hafta yeni bölüm beklemek işkence gibi birşey.
Eğlenceli bir aktivite ama bir süre sonra orjinal bşr şey bulunmuyor ve animeler sıkıyor. Tavsiyem ise her gün en fazla 3 bölüm izlemen. Sonra ne çabuk bitti diye ağlarsın. Bir de sayfalarda otakuyum beeen diye dolanmqyın. Anime izlemeye yaşam tarzı imajı vermeyin. Bir de spoiler yememek adına çok dikkatli ol. Bilinçli izleyici sayısı çok az. Mal gibi hemen spo veriyolar. Bence sakın death noteun başlığına veya anime gruplarına bakma. Yediğin spo ile dumur olursun.
malesef türk televizyonculuğunun kanayan yarası olan televizyonda yazın bir şey olmama durumundan ötürü kaynaklanan durumdur. iyidir, hoştur. ancak başka güzel aktivitelerde yapılabilir.
sailor moon...
yeğenimin bugün yaptığı hadise. great teacher onizuka'yı yolladım daha başlar başlamaz 5 bölüm izlemiş. bitirsin death note naruto falan yürütürüm onu.
Güzeldir, ama bağımlılık yapar.

Sailor moon, pokemon, naruto falan derken asosyal olup çıktım. En son kendimi, bir günde 15 bölüm death note izlerken bulmuştum. Zor durdurdum kendimi, üstelik her denk geldiğim animeyi izliyordum. O kadar anime izledim ama death note gibisini görmedim, gerçek bir efsane görsel

Animekolikliğimin üzerinden yıllar geçse de hala oturur azıcık izlemek isterim, fakat 5 bölüm izlemeden başından kalkamam *
bir ergenlik klasiği. bir süre sonra daha mantıklı şeylere geçersiniz.

edit: ama death note hakket güzeldi. aslında çoğu güz... anime izleyesim geldi be.
işi abartıp gece gündüz izlemeyecekseniz güzel bir şeydir.

ilk izlemeye başladığımda 7. Sınıftaydım death note izlemiştim sanırım. Zaten o yıldan sonra her yaz death note'u tekrar izliyorum.
çizgi film izlemeye başlamaktır.animeye çizgi film mi dedin sen??
bataklığa giriş anıdır. ben hiç başlamadım ama bir kere izleyen kimsenin bıraktığını veya az az izlediğini görmedim. ya hep ya hiç. ortası yok.
bir arkadaşım full metal alchemist tavsiye etti, onunla başlayacağız bakalım.
ben senin anime diye devam edilir...
"Anime çizgi filmdir anime izleyen de çocuktur çocuk musunuz" diyenlere karşı animenin çizgi film olmadığını animede kan olduğunu savunmaya geçmeye neden olacak hödü durumu kesinlikle şüphesiz..