ara ara gelen, daha sonra geldiği gibi giden duygudur. iş hayatı, insani ilişkiler bu durumun temel nedenidir. bu zamana kadar emek verdiğiniz şeyin boşa çıktığını görünce ister istemez zihni kurcalıyor. uyuşmak için antidepresana sığınırsınız. onun da etkileri malum.
cinayet işleyebilecek kişilerde görülür.
Bir an önce kurtulma isteği olabilir. Aynı anda kizgin, kirgin, üzgün ve yorgun olunca kaçınılmaz. Biraz idare etmek gerek. Geçer. An itibariyle yaşadığımdır.
Derin nefes alıp verince geçecektir. Zira bunların hepsi final haftası bunalımından.
bu da gelir bu da geçer durumudur. başka bir istek yaşar, başka bir istek de ölür.
tavandaki lamba deliğine bağlanan iple kendini asarak son bulur.
Bu dünya bu hayat, öyle kendimi boşluğa bırakayım durumunda değil. Ben şimdiye 15 bin kez ölmüştüm.
görsel
O nası bi istek aq?
Bu dünyadaki anlamsızlık boşluklarına bir kere kapılan herkesin duyabileceği istek.
Şahsen bu dünyadaki yerimi ve anlamımı ciddi biçimde sorgulamaya başladığımdan beri bu istek günde en az bir kez aklıma düşüyor.
Ailem ve inancımdan dolayı yapmayacağımı bilsem de kurtulamıyorum.
Duvardan duvara vur dene bence, o istek gider.
diğer öldürme isteklerinin yanına bir sandalye çeker oturur.
aniden geldiği gibi aniden de gidiverir, ancak anlık geliş ziyareti sıklaşırsa danışılması gerekir.
acınacak insan modelidir böyleleri.
yine de kınamamalı.
Ne kadar harika Bir gün!
Çay mı demlesem
Kendimi mi assam karar veremiyorum...
yakışmadı pazar sabahına.