doğum gününü kutlamadığım yazardır. doğum günü gibi bir emperyalist araca kendini adet, alet ve hatta mabet ettiği için kendisini kınıyorum.

kınadım.
5.nesil silik.
beni sözlüğe getirip kaçan silik. ama okuyacağını biliyorum. günlerce arayıp sormaz, kontör bittiği gün nerdesin der.

kalbim seni ignore etti.
siyasi düşüncesinden bağımsız bakarsam eğer, iyiydi, aynı liseden çıkmaydık falan. ara sıra konuşup sonra haftalarca görüşmediğimiz oluyordu. en son ben final sınavı için evden bi çıktım, bi daha görüşmedik. umarım iyidir.
sözlükten çekip gideli aylar, belki haftalar, belki günler, belki saatler olmuştur. lakin... ne bileyim lan, burada o. hissediyorum. içimizde bir yerde. atina'da.

kendisine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. üzülmesin. panathinaikos güzel takımdır, candır. hatta basketbol takımlarını çok severim bunların. tribünlerine ve taraftarlarına hastayımdır. çok kral takımdır gerçekten. ama galatasaray'la maç yaparlarken kusura bakma da panatha diyemem be.

nihaha mı diyeyim ne diyeyim... her yerde her zaman panatha mou ha? öyle çizerler adamı, vış vış vış.
baska bir nickle aramızda olmaya devam eden sarısın izmir güzeli. o nicki söylerim sonra.
başka bir frikikle aramızda olmaya devam eden sarışın izmir güzeli.

siz göremiyorsunuz ama o frikiki söylerim sonra.
baska bir jiple aramızda olmaya devam eden izmir güzeli. o jip onun değil.
başka bir kiple aramızda olmaya devam eden sarışın izmir güzeli. hangi kiple çekimlenmiş onu ben de bilmiyorum, öğrenince söylerim sonra.
başka bir kickle aramızda olmaya devam eden sarışın izmir güzeli. o kicki söylerim sonra.
keşke sen erken büyütmeseydin yüreğini bu kadar. zira aklın küçülüyor. yüreği aklından büyük insan. *
geri dönen. ağlamak istiyorum sayın seyirciler.
bulgaristan ın ünlü şarkıcılarndan bir tanesidir. konserleri dolar taşar. bulgar gençleri büyük hayranlık duyarlar kendisine. sesi ve fiziği güzeldir. ayrıca diğer bulgar şarkıcı ablalar gibi cesur klipler çeker. treti pat klibi buna örnektir. bir çocuk annesidir. bulgar mafyasından biriyle evliyken boşanmıştır.
yeniden hoşgelmiş ve artık büyümüş yazar...
ne yazık ki silinmiş yazar.
bulgar güzeli şarkıcı. çok güzel bir sesi vardır.
başka bir monitörle aramızda olmaya devam eden sarışın izmir güzeli.

siz göremiyorsunuz ama o monitörü söylerim sonra.
son single'ı 'yako mi deistvash' ile sezonu çatır çatır açmış bebek yüzlü bulgar şarkıcı.şarkı için;

http://www.youtube.com/watch?v=d5NfYVsFCx8
https://youtu.be/fEJ7d1q3cAY
Bu şarkısını begendim. Orjinalinden güzel olmuş türkçesi.

Pek tv izlemiyorum yeni gördüm Bence güzel şarkı. Bozuk türkçesiyle unutammam diyor . Iyi durmuş .
Balkanlar'da ki, başka bir taştır kendisi.

(bkz: Maşallah)
(bkz: inşAllah)