bugün

aramıza yeni katılan çok saygıdeğer dostum. kendisini dikkatle takip etmenizi öneririm.
isminden dolayı heyecanlandığım yazar.
hoşgeldin. (ana rucner hayranıyım)
8.nesil yazar, hoşgelmiş
8. nesil güzel yazar. severek okuyacağız. daha okumadık ama okuyacağız. öperiz.
yüzünde sanırım tüp patlamış yazar.
sözlüğe girmiş olduğu entry'ler üniversitelerde sorgusuz sualsiz ders niteliğinde okutulabilecek bir yazar arkadaşımız.
kreş kaçkını ve saldırgan.
türklerden nefret ediyor anladık ama türkler kadar haysiyet sahibi biri olduğunu düşünmüyorum.
bi kaç entrysini okuduğum ve beğendiğim yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=_ovgE3cJoCYnull
boğa burcu, 1.60 boylarında, küçükken yeşili andıran ama büyüyünce tamamen kahverengiye dönüşen göz rengine sahip, bu aralar soğuk algınlığı yaşamış, büyükşehire göç etmiş bir ailenin çocuğu, kozmopolit bir muhitte oturan, thy'de bir akrabası çalışan, sakatat yemeyi seven genç kürt bayan yazar.
bu kız çok fena.
uludağ sözlüğün elit yazarıdır.
türk erkeği düşmanı yazar.
bilmiyorum da, onu dünyadan zevk almasını sağlayan baba (doğumuna vesile olan) jamaikalı mıydı?
kadın ayrımcılığına tahammülü olmayan fakat erkekleri türkler ve diğerleri olarak ayıran, ayrıca oyy, canım vb. gibi ruhu okşayan kelimeleri sık kullanan yazar.
başlıklar açıp, korkup kaçan yazardır.

başlık firarisi. muhtemelen ahmet kaya hayranı, ezilmişleri oynayan bünye.

(bkz: alın ülkeniz sizin olsun)
vizesi kaldırılan herhangi bir ülkeye gitmesi durumunda gidiş biletini seve seve temin edebileceğim yazarımtırak. türklere, türkiye ye düşmanlığı göze çarpmakta, cinsiyetini kullanarak pozitif ayrımcılık beklemektedir.

tavsiyem mu kıtası.
canım bu benim canım. ama telefonda yaptığının intikamını alıcam yakında.
(#14806503) biscolata erkekleri gay olursa bilin ki bunun yüzündendir.

(#14808790) ergen yazar. sözlükteki erkekleri hatun kaldırma derdinde zanneden sığ düşünceli yazarımsı şey.

(#14810902) ayrıca kürt milliyetçisi yazar.

fotosundan görüleceği üzere liseli. aha da kanıtı;
https://twitter.com/#!/kurbaney47 mardinli galiba..

entrylerinin sonuna ehe ehe, ihi ihi, aha aha gibi kelimeler getirerek sözlük formatına hakimiyetini de göstermiştir.

(bkz: liseli vardı ya oh o liseli)
hemşehrim yazar.
yalnız her zaman kürt kızı-türk erkeği karşılaştırmasına girmemesini tavsiye ediyorum.
troll gibi gösteriyor.
aslında hakkında yazılmayı bırakın, konuşulmaması gereken yazar. böylece kendini önemli hissetmesi engellenebilir. bizim için hiç önemli değilsin yazarımsı tek hücre.
martı kaşlarını keman kaşlara çevirmiş yazar. elbette klasik müzik çalamaz o kaşlarla. bir de h harfini patlatmadan söylemeyi başarırsa pazenleri ile dikkat çekmeden her ortama sızabilir.
#14848885 türk düşmanı, ırkçı, zavallı şey.

faşik faşik diye öten kalitesiz bir troll bozuntusu.

türklerden nefret edip de türkçe yazması ayrı bir komedi tabi.
türk erkeğine karşı bir nefret barındıran yazardır.

düzeltme yapıyorum, erkeklerden nefret etmeyen yazarmış. sözlükteki siyasetçileri sevmiyormuş.

fazla kafaya takma bence değmezler.
kafa açmış sanırım.