bugün

(bkz: kwanza)
liseli olduğunu belirtmek isteyenlerin kullandığı motto.
bir inci sözlük jargonu.
inci sözlük üyelerinin aralarında liseli diye tabir ettikleri ergen kullanıcılarının kullandığı söz hedesi.
ergenismusların dillerine pelesenk olmuş tabir.
ergen tepkisi.
(bkz: inci sözlük)
allah kahretsin ki budur; http://s7.directupload.ne...mages/110708/eh9z4omj.swf

danger/tehlike: yukarıdaki link sizi hayattan soğutabilir. lütfen bu olasılığı dikkate alın ve öyle tıklayın. o linke tıkladığımdan beri kendimi içkiye verdim. gördüklerimi unutmaya ve insanlığın özünü keşfetmeye adadım kendimi, insan ırkının maymundan gelebileceği kanısı bu link yüzünden bana anlamlı geliyor artık. dünya turuna çıktım hatta... doğaya kaçmak belki unutturur diye... şu an bu entryi ümit burnunda tek bilgisayarlı bir internet kafeden yazıyorum. haftaya da kuzey kutbuna uçağım kalkıyor. into the wild filmini bir de kendim yaşayayım diyorum. belki gerçeği keşfedersem bu swf yi unuturum diye. neyse entry mi sonlandırıyorum. dışarıda bir sürü afrikalı eli cebinde adult sitelere girmek için bilgisayardan kalkmamı bekliyorlar. yakında görüşürüz sözlük!*
murtazaaa anan zaa.
Kalmamıştır...
fake profillerin tavan yaptığı süre zarfında patlama yapan bir tosun söylemidir.
anan zaaaaaaa xd gülüşünün köküdür. uzattıkça güzelleşir arkadaşlar.
yeni versiyonu vurduruyordur.
görsel
yaşları 13-16 arasında olan inci sözlük yazarı ergenlerin kullandığı kelime.
Bu da mı insan şimdi dedirten ergen yazısıdır.
Ya bir sus ya.
(bkz: anan zaaaaaaa xdxdxdxd) (bkz: anan zaa xdé) "bonan zaa xd" bir işkenceden daha az can yakan bir deyim, liseli incici mottosu. (bkz: (vid #24254))