Haydi ulan açıklayın, bu sefer sıkma sırası bizde.
Artık küfümü hakeden kurumdur.
Tehdit ediliyorlardır. Zira başka türlü kabullenemiyorum bu durumu.
Meşruluğunuz bitti cumhuriyetin en korkakları olarak tarihe geçtiniz sizi satılmışlar.
görsel
uyumamızı bekliyorsanız daha çok beklersiniz yavşaklar.
atatürk'ün kurduğu bu ajansta 2019 yılında çalışmış olan herkes tarihe kara leke olarak geçecektir. onların çocukları bu dönemlerde yaşanan rezillikleri araştırdığında her şeyi açıkça okuyup öğrenecekler. yazıklar olsun. atatürk'ün ajansını sirke çeviren islamcıların devri bir gün bitecek. çöküşleri başladı.
Uyutmadı şerefsiz aa, yarın bir sürü iş var gözüme uyku girmiyor. Çıkarın o kediyi aa’dan!
%1.2 oyu bir türlü açıklamayan haber ajansı. tahminen 5 saat oldu. neyi bekliyorlar alt tarafı bir isim vereceksiniz.
yapması beklenen tek görevi yapamayan ajans. Gerçekten oyları tekrar tekrar mı sayıyorsunuz hoşunuza mı gitmedi?
Yakın tarihte yargılanacak yandaşlarla dolu kurum.
Yargılanacaksınız.
Eğer bir gün başka bir hükümet gelirse şu anda temizlikçisinden genel müdürüne kadar görev yapan herkesin kovulması gereken ajans.
görsel
Hocam valla çok geçti. Hocaaam!
dünyaya bizi rezil eden kurum.

ayıptır ayıp.
devlet kurumunun içini oydular yazıklar olsun.
uyumuyoruz açıklayana kadar. yalnız o değil de , bir gün bu millet ysk ve aa başkanlarını çok fena yargılayacak. o günü sabırsızlıkla bekliyorum .
uyumuyoruz açıklayana kadar. yalnız o değil de , bir gün bu millet ysk ve aa başkanlarını çok fena yargılayacak. o günü sabırsızlıkla bekliyorum .
görsel

Sosyal medya gözünde Anadolu ajansı.
1970'li yılların Doğu bloku ülkelerinin ajansına benzetenler var.
Galiba "tamam, seçimi kaybettik" açıklamasını bekliyor diyenler de var. Kurumu böyle yıpratanları kınıyorum.
Bu tür Kara mizahlara yol açan insanların sorumsuzluğuna diyecek söz bulunmaz, herhalde...
(bkz: ne oldu Resmin gitti)
Son açıkladığı verilere göre erkeklerin doğurganlık oranı %80'dir. Siktir edin diyorum yani bundan gelecek hayır Allah'tan geldi zaten. Hayırlı bir sonuç çıktığı ölü taklidi yapmalarından belli.
aa kadar yolunuz var!
Beka beka diye ağlayanların kendi bekaları için ağladığını kanıtlayan ajans.
Mustafa Kemal Atatürk, Halide Edip Adıvar ve Yunus Nadi tarafından 6 Nisan 1920'de kurulan anadolu ajansı, kurucularını mezarında ters çevirmeyi başardı.

kimden korktuğu anlaşılmayan haber ajansıdır.