bugün

şahsım dahil elle tutulur hiç bir şey konuşamayan, toplumu, insanlığı, doğayı, dünyayı, sosyal bilimleri ilgilendiren tek bir konuda elle tutulur done vermeyen veremeyen üçüncü şahıslara katkıda bulunma adına tek bir adım atamayan...

tembel, asosyal, zaman israfı konusunda savurgan, hilal cebeci'nin memeleri katy perry nin külodu hakkında yüksek lisans yapmış güruh.

aklımız mı çalışmıyor embesil miyiz zeka geriliği mi yaşıyoruz nedir problem...

bu ülkenin askerleri kendi sınırlarından saldırıya uğradı 1 manga asker şehit oldu 1 o kadarı yaralandı, gündeme etki edelim bari oda yok...

tamam kabul ediyorum ben elimde sosyal medyada bir titreşim yaratma imkanı olmasına rağmen bu tılsımı kullanamayan aptal ergenim peki siz nesiniz hiç sordunuz mu kendinize..

fenerbahçe'yi,beşiktaş'ı kurtardık yihuuuuu, 8 nci cimbomu şampiyon yaptık twitter'da followlardan follow beğendik ama olumlu anlamlı teması zengin hiçbir yapmadık.

bedenime üflenmiş ruha saygısızlık yapıyorum ben, ya sen,sen çok farklısın değilmi gevşek,

öldür zamanını öldür öldür, 700 online var patates'in yararları hakkında bile tek bir veri yok.
248 kişi gözüken ama piyasa da kimsenin olmadığı Güruh.
Burdayız ya kardeşim, mesaj atamıyoruz
ben ve bi arkadaşım daha onlaynız. ama o çaylak daha. yazar değil. çaylak.
Buradayız efendim.
Bunu okuyan artılasın beyler bakalın gerçekten 248 mi.
....... 18 yaşındayım ve çook bekarım..

lütfen gızlar ben buradayım ( deodorantım var ter gokmuyom ve ayakkabılarımı annem yeni aldı, cepte de 110 tl var )
Saat 4.36 arkadaşlar burda ne işimiz var. Online 101 kişi.

Ben tv izliyordum yatmadan önce bi bakayım diye geldim gidecem.
04.58
Deontey Wilder maçını bekliyorum.
adam maç bekliyormuş ya. aga sen o maçı yorumlayan spiker filansındır heralde bu saatte ne maçı ya *

ben arif sağın şelpesini arıyordum buraya düştüm. ( futbolcu ariften bahsetcem sandınız dimi lan götelekler, fetöcümüyüm lan ben ibneler. sieee)
tez yaziyor olabilirler.
ezan sesine uyandım. sonra da uyku tutmadı.