bugün

Su götürmez bir gerçek.

Yakından bakılınca mide bulandırıcı hatta.
Tüü aminza sıçayım sizin. iyice kerhaneye döndü burası. Doğru düzgün bir şey yazan yok. Yarağı kalkan ilk iş buraya üye oluyor galiba. Pü aminza koyim.
Estetiikliği labialar bozuyor biri sağa diğeri sola farklı farklı yönlere bakıyor labialara estetik yaptırınca gayet güzel oluyor.
iğrençsiniz ipneler.
iyice kerhaneye döndü burası. doğru düzgün bir şey yazan yok. yarağı kalkan ilk iş buraya üye oluyor galiba. pü aminza koyim.
Ahahahahahahah.
Aynen öyle.
Doğrudur.
Vajina işlevsel bir organ lakin kalça ve göğüsler, oldukça estetik ve tahrik edici. o yüzden dolgunlar eqlesin derim.
pıtı gzellik yarışmasına katılmayacaksanız dert etmeyin.

nasıl penis güzeli seçildim.
(bkz: bu gay mi)
seyirlik bir işlevi yok zaten, estetik olması gerekmiyor. bakmadan kullanmakta yarar var.
estetik olmayabilir ama gizemli ve mistik bir organdır. ayrıca bazıları görsel olarak da çok sevimlidir.
görünmemesinin nedenini şimdi herkes daha iyi anlamıştır.
yavrum ordan sen çıkıyorsun öyle düşün, sonuçta estetiğinde bir sınırı var. biblo değil ki bu.
Derdiniz aq birlikte selfi çektirip politzel mi alıcaanız?
Olm yakından görseniz süblimleşirsiniz uzaktan çok rererörö yapmayın komik oluyor.

Tanım; bir iddia saçma olanından.
Ortada olan bir gerçek.
Amın yarapbi şu başlıklara inanamıyorum...
dün am yerine pıtık yazdığım için bir gurup tarafından kıstırılıp darp edildim.
uzaklaşırken kökünüzü kazıyacağız dediler.

eve geldim kapının da altından am yazan bir kağıt atmışlar.
çükten estetiktir. tsk.
Alkolün güzel göstermesi gibi hormonlar da cinsel organı çekici kılar.
Estetik vajina veya penis yoktur çok hormon vardır.
Olum bu sözlük nereye doğru gidiyor, ayıp, ayıp olum, kocaman adamlarsınız, açtığınız başlıklara bakın kaliteyi düşürmeyin olum.
--spoiler--
olum bu sözlük nereye doğru gidiyor, ayıp, ayıp olum, kocaman adamlarsınız, açtığınız başlıklara bakın kaliteyi düşürmeyin olum.
--spoiler--

Sen kız mısın? Erkek misin? Ona karar ver önce.
Rönesans başlatacak sanki pezemeng.
yokluktan varliga acilan bir boyutun kapisinda estetik kirintilar arayan sanatsal kaygilar.
uyku da hic estetik degil mesala, ama tatli ve icine cekiyor degil mi?
guzel dusler gorecegiz uyuyunca, am bile gorebiliriz...
Ortada olan bir gerçek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar