bugün

kayserispor ile fenerbahçe arasındaki kankalık müessesesini iyice ilerlettiğini gösteren transfer olacaktır.

fenerbahçe'nin müzmin yedek kalecisi volkan babacan'ın kayserispor'da kiralık oynarken fenerbahçe maçında yaptığı komediyi unutmayın, unutturmayın.
stochun satışı halinde olabilecek olandır.
not: gs'nin amrabat'a 7,5 milyon euro verdiğine inanıyor musunuz ? şahsen ben inanmıyorum.
Kayserispor'dan habersiz oyuncuyu kışkırtmaya çalışan 6alatasaray'a verilecek en güzel cevaptır aynı fiyata Fenerbahçeye satılması. insanlar başlarına gelenlerin sebeplerini araştırmayı öğrenemediler hala..
emre' nin yerini doldurmaya çalışıyorlar.
karaktersizlik anlamında yani.
son derece gereksiz bir transfer olur

ne amrabatmış arkadaş.
karaktersizlikle falan ne alakası olduğu anlaşılmamış transfer söylentisidir. kulübün belirlediği parayı verirsen oyuncuyu alırısın bu kadar basit. bu iş ticarettir fazla veren malı alır. o kadar para vermeyeceğin bir oyuncunun başka takıma gitmesi de sana koymayacak o zaman. başkası veriyor adamı alıyor. fenerbahçe o parayı vermekle ne kadar doğru iş yapıyordur orası tartışılır.
yalaka kayserispor yönetiminin fenerbahçe'nın kıçını bir daha yalaması durumudur. Abdürrahim Albayrak'ın sözleri zaten her şeyi açıklıyor: biz hasan ali kaldırımı isteseydik bizden 20 milyon euro isterlerdi. aynı şekilde amrabat'ın galatasaray fiyatı 15 milyon iken fener fiyatı 6-7 milyon civarı olacaktır.
Beceriksiz veya çulsuz (hangi sebeple alamadılarsa artık) Galatasaraylıların ona buna karaktersiz diye çamur attığı olay.

Alıyorsan alırsın alamıyorsan düşersin yakasından. Sen alamadın diye kimse adama dokunmayacak mı yani? Görüştün diye üstüne haciz mi koydun?
fenerbahçe'nin, galatasaray'ı futbolcu izleme kurulu olarak kullanması durumuna örnektir. galatasaray'ın teklif yapıp pazarlığa oturduğu futbolcuları, direkt satın alması durumudur. inşallah galatasaray aklını biraz kullanarak, transfer işlerini gizli yapmayı öğrenecektir. bu kaçıncı lan?
Adam bangır bangır ben Galatasaray'da oynamak istiyorum diye bağırdı, restleşti. Gerçekleşeceğine inanmıyorum.
bazı iyi niyetli saf kişilerin, kayserispor'un bu işi namus meselesine dönüştürdüğünü ve o oyuncuyu sırf galatasaray'a vermemek için bütün çirkinlikleri yapabileceğini ve galatasaray'ın 1 yıldır ambarat'ı almak istediğini, ambarat'ın da galatasaray'a gelmek istediğini görmedikleri duymadıklarını varsayarak; biraz gözlerini açıp bu ambarat-galatasaray olayını irdelemelerini öneririm.

zira transferi gerçekleştirecek 2 takımdan bahsediyoruz fenerbahçe ve kayserispor bunlarının adının karıştığı her olayda bir karakterizlik olması muhtemel durumdur.

ha bir de kayserispor fenerbahçesine kıyamaz 15 milyon euro para alamaz ondan, en fazla 6-7 milyon euro'ya bu işi hallederler. pislikleri yanlarına kar kalır.
Amrabat belki orta sahaya ileride Alex'in yerine düşünülebilir. Bence kesinlikle alınmalı. Alamazsakta .ok atmamalı..
bir transferde kulübün olduğu kadar oyuncunun da söz sahibi olduğunu unuttunuz heralde. eğer amrabat gerçekten galatasaraya gitmek istediyse zaten fenerin teklifini reddedecektir.
muhtemelen balon haberdir. ayrıca hoşuma gitmeyecek transferdir. oynadığı kulübe bile saygısı olmayan bir futbolcudan medet ummak da yanlış olur.

daha büyük takıma gitmek istersin, ona lafım yok. ama gidersin, efendi gibi yöneticinle konuşursun, onlar da gitmek istediğini görünce isteksiz bir futbolcuyu tutmamak için sana yardımcı olurlar. kendi kulübüne savaş açıp basında sürekli bunu dile getirerek yapmazsın bunu. kulüple yapılmış sözleşmen var. fifa'ya da gitsen ne faydası olur ki? fifa bonservis verip satın mı alacak seni?

ertesi sene iyi performans sergilediğinde avrupa'dan, daha büyük bir kulüp kendisini isterse aynı karaktersizliği yapmayacağı ne malum? galatasaray'ın yerinde de olsam almazdım bunu. yetenek her şey demek değildir. karakter de lazım.
sadece galatasaray'a nispet olsun diye 15 milyon verilecekse yazık edilmiş olur o paralara. bir taraftan ekonomik gerekçelerle nevriye yılmaz'ı ezeli rakibine kaptıracaksın, öbür taraftan nispet olsun diye 15 milyonu havaya savuracaksın.
yalan haberdir. nokta. fazla sürmez 1 hafta içinde belli olur. boşuna yormayın kendinizi polemiklerle, bu adam galatasaray'a gider, gitmezse türkiye'den gider beyler!
not: kuzey kadıköy'lüyüm, bilen iyi bilir.*
mehmet topuz'u kabullenen fenerbahçe taraftarlarının, transferi halinde o zaten feneri istiyordu diye kendilerini avutarak sevinecekleri transferdir.
mallıktır. kayserispor'un bu oyununa şu 2 koca kulübün gelmemesi lazım. neymiş? amrabat 15 milyon euroymuş. vay arkadaş ya 15 milyon he? yıllardır kayserispor'un bu para açlığını dindirmediğini biliyoruz. gökhan ünal takozu ile mehmet topuz'u zamanında vermeyiz de vermeyiz diye pankartlar yaptırıp, ikisine 30 milyon para isteyip, bir kaç sene sonra ikisini toplam 7-8 milyona elden çıkaran bu takım değil mi? hala 15 milyon mu 7 milyon +3 oyuncu mu diye 2 takım çekişme halinde. ya arkadaş koyam amrabat'a 15 milyon lan bu. gidip avrupadan baba 2 topçu alınır bu fiyata amrabat'ın özelliği nedir onu anlamıyorum ben. galatasaray'ın elinden aldık fener'in elinden aldık mantığıyla hareket ediyorlarsa yöneticiler yarın bıraksınlar bu işi. yoksa borçlar 500 milyondan aşağı inmiyor sağolsunlar.
Ayrıca 6alatalıların çıldırması saç baş yolmasına sebep olabilecek çok fevri bir olaydır. Allah muhafaza ya Fenerbahçe alırsa?
olmayacak şey değildir kayserispor galatasaraya inadından bu transferi gerçekleştirebilir zaten şu anda durum amrabat kayseride kalacak ama oynamayacak gibi görünüyor. boş boş elinde tutacağına en azından fenerbahçeye satıp para kazanabilir hem de ali turan olayından beri araları bozuk olan galatasaraydan da intikam mı desem rövanş mı desem ya da kendilerine göre bir zafer kazandıklarını düşünebilirler. gerçi galatasaray gibi transferede çirkeflik bulaştıran bir takım da her şeyi hakeder. sözleşmesi devam eden oyuncuya klubüne sormadan transfer teklifi götürüp oyuncunun aklını çeliyor.
fenerden de 15 milyon isterse kimsenin itiraz etmeyeceği transfer olacaktır. ama en fazla 8 milyona fenere verir bu hurmacı. adamın durumu ortada.
birilerinin gitmesi gerekir stoch dia mehmet kuyt var birde amrabat fazla olur.
fenerbahçe'te 5-6 mılyondan tamamlanacak transferdir..

hatta bu paranın verıldı gösterılıp, verılmesı de mechuldür..

15 mılyondan açılmıstı kapı..
kızıştırma haberidir bu...

şöyle anlatayım...

bir kız arkadaşınız vardır ve siz evliliği biraz ertelersiniz, o ise hemen evlenmek ister.
ve şöyle bir yöntem geliştirir sizi evliliğe sürüklemek için:

bak yarın köyden dünür gelecek, verecekler beni sen gelip isteyene kadar...

aradan 15 gün geçer annemin işyerinden arkadaşı görmüş çok beğenmiş dünür geleceklermiş bana haftaya der...

1 ay geçer babamın işyerinden arkadaşı oğluna istemeye geliyor yarın der...

işte kızıştırma olayı budur...

milliyet in haberi de aynen böyle...

yani bak ambarat ı fenerbahçe de istiyor ya al artık ya da elinden kaçıracaksın mesajı...

tabii yersen.

haa ben yer miyim yemem ama sorf tabii ki yerim.

ulan rüştü aklımı çeldin hemen.