bugün

alıp okumadım, ama ismiyle çok başarılı bulduğum spor gazetesi.
Amk yi tartışmak yerine düşünmek daha mantıklı , ya Onurlu Çalışkan (oç) , Pratik istikrarlı çalışkan (piç) gibi başka bir ad koysalardı.
al beğenmezsen bir daha alma amk sloganına sahip gazete olmayabilirde.
yakında gerçek özel türkiye gazetesinin çıkmasına zemin hazırlayan gazete.

Edit: hastroloji gerçek oldu lan. Güven özveri tecrübe diye gazete çıkıyormuş vay anasını.

(bkz: göt gazetesi)
-Abi amk varmı
-Var kardeşim al buyur amk.
bildiğiniz fotogol gazetesinin adı değiştirilmiş hali.

sözcü grubu, bizim bazı zihniyet bozgunu milletin ilgisini çekecek bir isim düşünmüşler ki bu isimle de gayet başarılı oldukları ortada. artık bundan sonra çıkacak gazetelerin adı da; ag, amg, aq tarzında olur sanırım...
"gazetenin ismi iyi olmuş" diyenlerin süzme olduğunu düşünmemizi sağlayan gazete olmuştur.

bir de "la olum her gün herkes küfür ediyor ya! niye kızıyorsunuz?" diyenler var ki sorma bro. annenle baban her akşam sevişiyor. madem öyle, çıksınlar tvde de sevişsinler lan.
pratik içten çekici* şeklinde köşe yazısı yazılabilecek spor gazetesi amk.
koş amk diye at yarışı eki olan spor gazetesidir.
(bkz: koş amk)
adını kim bulduysa bence kesin karadenizli.
fenerbahçe kulübünün sponsoru olmasını istediğim gazetedir.

(bkz: fenerbahçe amk basketbol takımı)
(bkz: amk fenerbahçe sk)
sanırım yeni dağıtılmaya başlayan spor gazetesi.
gazete bayiinde birden görünce şoka sokabilir.
bu gün gazetelerine motor sporlarından esintiler de eklemiş gazete. motor sporları yelkenler hakkında daha fazla haber olması beni bu gazeteye itiyor. ayrıca oturduğum yerdeki bayii ilk günkine göre 3 kat daha fazla almış bu gazeteden
yalan ve balon haberler üzerine serzenişte bulunanların ne diyeceğini şaşıracağı spor gazetesidir.

+ yeter artık amk ya
-nasıl yani sayın götik bey.
+ ya bu amk gazetesi de çok balon haber yapıyor amk ya.
- hayır amk gazetesinde çıkan haberler genelde doğru götik bey.
+ ulan ben senin amk gazetesini savunmanı anlayamadım yalnız.
- ben senin amk derken bana bir hakaret yok değil mi orada götik bey.
+ yok amk ya. onu nereden çıkardın şimdi. ben öyle bir insan mıyım.

uzar gider bu...
ilk sayısını alamadığım, ikinci sayısını aldığımdır. Çok farklı bi gazete değil ama ben diğerlerine göre daha samimi buldum. Ismi nedeniyle değil yani, üslup falan ne bileyim. Güzel gazete vesselam.
facebook fan sayfasında şu mesajı yayınlayıp yarmış spor gazetesi.

--spoiler--
iddia tutkunları bugün amk'dan süper tüyolar alabilirsiniz amk , amk almayı unutmayın amk !!!!!?!1!1!
--spoiler--
akılda kalıcı isme sahip gazete.

(bkz: izleyin amk)
-baba gazete alıcam para versene
-hangisini?
-amk
(bkz: moraran göz)
Reklamında arda turan isimli oyuncunun resminin yer almasıyla bir mesaj vermeye çalışan spor gazetesi.
at yarışı eki güldürmüştür.

(bkz: koş amk)
haber veriş üslupları fanatik gibi ciddi (!) habercilik yapanlara göre daha eğlenceli olsa da iki gündür basketbol sayfasındaki kötü haberlerle bana "siz de sadece futbol gazeteciliği yapın amk" dedirtmiş gazetedir. bu sezonu beşiktaş'ta 3 kupayla kapatması muhtemelen ergin ataman'ın sırf taraftarlıktan gelecek sezon galatasaray'la anlaşacağını yazmışlar.
http://nebuamk.com/

web sitesindeki "alın, okuyun beğenmezseniz bir daha da almayın amk" ile yarmıştır.
''beğenmediysen bir daha almazsın amk'' diye radyolarda reklam yapıyorlarmış adamlar.
helal olsun diyorum, büyük risk.
şu anda en iyi spor gazetesi. Fanatik e 5 basar amk.
Merakla beklediğim gazete, amk. (bkz: ameka)
güncel Önemli Başlıklar