bugün

duygularıyla değil mantığıyla hareket eden türktür.
burjuva sınıfındandır, stratejik ortağını tanır, eşi amerika'da doğum yapar, hastası olduğunda amerika'ya koşar, sürekli niyork sokaklarından, 5. caddeden anılarını anlatır, pizza hut'tan ve mc donalds'dan çıkmaz.
ilim konusunda örnek aldığında doğru bir iş yapmış olan türktür.
(bkz: özenti)
televizyon seyrederek büyüdüğü için bilinç altı ve üstünde, amerikasız yapamayan, ensesinde barkodu eksik sürü kişisi.
mantığıyla değil özentisiyle yaşayan türk'tür.
kendi şanlı tarihini okumamış, ecdadını araştırmamış, aynı zamanda abd nin karaktersiz ve zulümle dolu tarihinden bihaber kültürsüz cahil insan.
internette surf yaptığı için atatürk'e şükretmesi gerekir evet, amerika'ya değil.
Ülke çıkarlarına aykırı olana sempati duyan türk'tür.
abdestli kapitalistlerdir.
elini sallasan onlara değer, zaten.
sömürüldüğünün farkında olmaya türk.
dikenden anlayan deve nin türk insanı versiyonudur.
Maceraperest Türktür bi' nevi. Hep israil'in oyunu bunlar.
ülke menfaatimizi düşünüp yaptığımız eylemlerin her zaman kuşkusuz karşısında olan ülkeye sempati besleyen yozlaşmış biridir.

-Kıbrıs operasyonu söz konusu olduğunda bizzat USA başkanından tehdit niteliğindeki cansın mektubu
-Pkk operasyonları çerçevesinde sınır ötesi operasyonlardaki tavrı
-herhangi bir sanayi girişimimizde aman efendim ne gereği var deyip kendi mallarını satması
-Ordu envanterine soktu çakma tankları senelerce senelerce anlamsız yere modifiye etmesi. bunun uğurda harcanan para ile son derece modern 2 alman tankı alabilmek mümkün

bunu mümkün kılan askeri danışmanlar tamda amerikan sempatizanı satılmış pezevenklerdir. ''ne gereği var sayın komutanıp neden biz üretelim amerikalılar veriyor'' verdikleri teknoloji dünya standartların çok altında zamanın çok gerisinde kalan şeyler olduğunu bile bile milyar dolarla alınmasına müsade eden orospu çocuklarıdır bu sempatizanlar.
amerikan mandası isteyenlerin torunlarıdır.
Erkek ise top sakallı ve küpeli , kadın ise mini eteklidir.
Çok var bu tiplerden.

Yok efendim demokrasinin lideri yok dünyanın öncüsü yok çağın şuyu buyu.

Yahudi para liderlerinin ekonomisini çevirip dünya çapında kapitalizmle bilmem kaç ülkeyi sömüren saçma sapan devleti ve kapitalizmi bu kadar savunan kişinin aklında sorun olması lazım.

Adamlar ülkende savaş çıkarıp sonra da sana silah satıp para kazanıyor bunlar halen yok efendim kahrolsun sosyalizm vay efendim demokrasinin lideri Amerika. Aynen çok demokratik tüm dünyanın adeta demokrasisini perçinliyor.
napsın? gidip de iran sempatizanı mı olsun?

kullandığı internetten ota boka kadar her şeyin icadı olan, fırsatların daha geniş olduğu bir ülkeyi savunmasın da nereyi savunsun? sanat ta ekonomi de spor da her şeyde birincil bir county. sömürgeciliği ile suçlayanlar sanki sömürmeden güçlü olan devlet var aq.

edit: ayyaş diye havlayan idiotlar ABD'de içki kısıtlamalarından haberi Yok heralde.