bugün

Bağımsızlığın ve özgürlüğün en büyük düşmanlarından.
Muadilleri uretilmedigi surece daha cok boyle gideriz. Adamlar parayi basip en iyisini yApiyor her seyin. Ureten insanlar onlarla piyasa karsilasmak dahi istemiyor batar cikarim diye. Uzucu bir kisir dongu aslinda. Mesela sitarbaksin yani onunla esdeger birsuru kahveci var firma nere kaynakli cok emin degilim ama sanmiyorum amerika oldugunu. Daha guzel hatta kahveleri ama o kadar cok pazarda yeri var ki sitarbaksin obur firmalar buyuyemiyor. Yani bu problemler devletin izinleriyle mi cozulur yoksa toplanip "her seyi cin mali kullanalim varsa yerli bulalim" diyerek mi cozeriz nasil cozulur belli olmaz.
Ülkede çok fazla etkilidir. Maşallah Amerika sevdalısı o kadar çok kişi var ki.

Adamlar yarın bir gün senin ülkeni de karıştırır sonra silahını satar çekilir o savunduğun Amerika ve emperyalizmi senin başını da belaya sokar.

Aptal insanlar anlamıyor halen diyor ki yok bunlar sosyalist yok bunlar şu bu. Yahu kıt insan biz diyoruz ki bu adamları güçlendirmeyin ülkede etkin kılmayın.

Ama bazı aklı kıtlar halen anlayamadı.
görsel
Dünya çapında etkisi olan bir güçtür. en büyük katkıyı sağlayan kişilerse yine emperyalizm tarafından sömürülen insanlardır.

Marka takıntısı gibi tonla şeyle kendilerinin sömürülmesine katkı sağlarlar.
Milletin iliğini kemiğini sömüren tam bir sırtlan diyeceğimiz kan emici kenelerdir.
(bkz: pax americana)
önce dilini ve kültürünü yok etmeye çalışır sonra kendi kültürünü ve dilini aktarırlar mesela check etmek veya check in yapmak artık dilimize girmiştir çoğu kişi bunun türkçe karşılığı bilmez, böyle kullanır. ayrıca amerikan emperyalizminin en büyük silahı da şirketleridir mesela burger king,popeyes,dominos,apple,chevrolet,ford,fairy,ariel,omo...

günaydın geldik.
görsel
islamcı yobazların sürekli olarak geride olmalarının aslında hiç alakası olmasada nedenini bağladığı şeydir.
Modern somurgeciliktir. Turkcenin elden gitmesidir.

(bkz: fake hesap) (bkz: sahte hesap)
hiç sevmiyordum ama sevdiğimi fark ettim.

çok da fena değildir.
bi kahrolmadı gitti amına koyim dedirten ve artık sıkan emperyalizm.
kahrolasıdır.
1492'den de önce başlamştır.
kolonicilik devrinden bir tık öncesinde, bildiniz mi?
(bkz: kızılderili soykırımı)
köpekten farkları yoktur hatta akbaba gibide anılabilirler önce topluluğu birbirine düşürüp sorada arada kaynayan zavallıları yerler.
ne denli başarılı olduğununu anlamak için; altına girilen entry sayısına bakmak kafidir.
seks, göt, meme, penis yazınca altı nasıl da doluyor değil mi. amerikan emperyalizmi de neymiş ki, koy götüne rahvan gitsin.
Kan Kokusu Almış Bir Köpek balığından Daha Tehlikelisi, Petrol Kokusu Almış AMERiKAN EMPERYALiZMiDiR.
emperyalist amerika hakkında,

ne kadar eski ise
aynı,
korede
vietnamda
kubada
ırakta,
bir gün nefessiz kalacaksın.
amerika imparatorluğunu kurmuştur.
http://video.google.com/v...ocid=-3127984250073808259
çalışabilmesi için işbirlikçilerine ihtiyaç duyar.
usain bolt gibi bir şey bu.
(bkz: ben bi bok yedim çevre ülkelere sıçratmam lazım)
evet, amerikan emperyalizmine karsi en buyuk savas onlarin silahlari ile yapilandir. amerikan emperyalizminin en buyuk silahi hollywood sinemasidir. siz geceyarisi ekspresi gibi filmleri istediginiz kadar yasaklayin, basarili olamazsiniz.
bu anlattigimin en guzel ornegi-bilicli mi yapildi bilinmez-amerikayi elestiren populer kurtlar vadisi irak filmidir. amerikalilari onlarin silahı sinema ile vurdugu icin, ve kendileri de bunu yıllarca yaptıkları icin, bunu elestirememis, cevap verememislerdir..yasaklari her fırsatta kinayan amerika, bu filmi avrupa ve turkiye'deki askeri ustlerinde ancak yasaklayarak kendini koruyabilmistir..ve bir kac basın acıklaması yapabilmistir elestirisel, yıllardır bizim yaptıgımız gibi..roller degismistir bu film ozelinde..