bugün

abd'de cinsiyet değiştirme ameliyatları iki yaşına kadar indi.

O yaştaki çocuğun bireysel tercihi olamaz.

Hani LGBT ciler: "Birey 18 yaşından sonra cinsiyetine karar verebilir" diyorlardı?

iş çığrından çıktı.
Yakında Türkiye'ye lgbt yasalarını geçirmediği gerekçesiyle ambargolar başlayacak.
Vizeler verilmeyecek.

Canan Kaftancıoğlu'lar, Özlem Zengin'ler, Fatma Yavuz'lar masum değil.

Bireysel özgürlük sloganlarının ardında insanları kanun zoruyla cinsiyet değiştirme fikri var.

Lut kavmi tekrar hortlatılıyor.

Hedefleri, insanları fıtrat üzere yaratan Allah!
feminizm ile erkeklere zulmettiler
hayvanseverlik maskesiyle insana eziyet ettiler

şimdi lgbt ile aileyi, nesli bitirecekler. ama kendileri asla böyle yaşamıyor. yani bunu bizim beynimize empoze edenler gayet ataerkil gayet insanlığının farkında. ama biz salak yığınlar onlar ne derse inanıyoruz.
görsel
görsel
görsel
yıllardır yazıyoruz . " köle - efendi düzeni "
geliyor .
aile , soy , cinsiyet , din , mutluluk , zevk
geçmiş ... hiç biri yok . insanın bütün kimlik
leri elinden alınacak .
Ben bir adventist protestanım... Sonun da 2040lari bulmayacagına inanan.
Bu tür şeyleri ben 10-15 yıldır takip ediyorum kendi teolojim gozüyle.

Amerikanın muhafazakarlasması gerek bu son öncesi! Protestan bir papalığa donusmesi bir nevi. Hatta laiklik bile ortadan kalkıp kilise ve devlet birleşecek kararlarda.

Bütün bunlar o etki tepkiyi yaratmak icin!
Yani abd de bunlar vs oldukça insanlar iyice muhafazarlaşiyor!!! Siz buradan görmuyorsunuz sadece.
Bildiğin "din ahlak elden gidiyor" modu yükseliyor orada.

Bunun ilk işareti trump di iste. Buradakileri ilgilendirmediği için bizim medyada belli olmadi ama trump ın çok dini söylemleri oldu secmene. Hatta kimi gerizekalı kiliseler tanri gonderdi vs diye ve hatta peygamberliklerde/kehanetlerde bulundu.

Abd dindarlasana kadar tum bu şeyler devam edecek!

Hepsi bu... Yoksa kimse dünya gay olsun birbirini ziksin derdinde değil.

Arkadaki ajanda farklı.
Advntst olay amerikanın dindarlaşması değil, aile kavramını üremeyi ortadan kaldırıp nüfus sayısını düşürmek.
bence bizde senede kaç ameliyat yapıldığına da bir bakın... doktorlar ameliyat başına 20.000 dolar falan alıyorlar bildiğim kadarıyla ve talep edip de red alan yok, diyorlar.
Lgbtye marx lenin stalinde karşıydi bende karşıyım ama bu olimpiyat halkalarini öldüremeyiz ya ve tencere bundan daha önemli.
Acıyorum acıyorum Amerikan sağcılara acıyorum, sadece twitterdan bu durumu şikayet edebiliyorlar, bazen de siyahilerden dayak yiyorlar. Bizim topluma bunların girme olasılığı düşük tabi ama tedbirli olunmalı. Arkadaşın dediğine katılmıyorum, kilise planı değil bu, birilerinin batı kültürünü dolayısı ile batıyı çökertme planı.
Olay Amerika'da yaşanıyor.

En çok tepkiyi bizimkiler gösteriyi.

Bize ne sanane...

Bu onları ilgilendiriyor. Sen kendi derdine bak...

En komiğime giden ise milletin karı kızına göz dikip, birlikte olanların aileden bahsetmesi saçmalığı.

Aynen aile kurumu çok önemli. Aynen her türlü rezilliği kendi içinde örtbas ediyor. Anca o işe yarıyor zaten. Swh...

Esra erol ile Müge Anlı ve türevleri olmasa aile kurumunu çok çok iyi sanacağız. Yersen...

Bu dünyada herkes bireysel ölecek. O yüzden Kimse kimseyi alakadar etmez. Kendi dertlerinize bakın. Elalem sizi ilgilendirmez.

Korkmayın. Bu topraklara gelmez bu iş. Ağlamayınız mk...
insanlari diken ustunde tutmak, rahatsiz etmek veya insanlarin asiri tepki vermelerine yol acacak haberler yaymak egemenlerin uyguladigi "cambaza bak" kontrol yontemlerinden biridir, ustelik yeni de degil binlerce yildir uygulanagelmistir. daha yakin tarih denebilecek bir donemde geleneksel soylemlerin sorgulmasi basladiginda egemenler geleneksel degerleri pompalayarak kitleleri tahrik ediyordu, kitleler daha geleneksel olana yoneldikce bu sefer de tersini pompaliyorlar. tek amac rahatsiz ederek kontrol etmek.

roma imparatorlugu zamaninda istenmeyen bebekleri kuyulara atiyorlardi, bugun cinsiyetleri ile oynuyorlar, yarin baska bir numara cevirip cip falan takarlar. butun bebekler mi kuyuya atiliyordu, butun bebeklerin cinsiyetiyle mi oynuyorlar, ya da butun bebeklere mi cip takacaklar? hayir. dikkat cekecek, haber olacak, infial yaratacak ve dikkati dagitacak kadar bir oranda. "cambaza bak"...

bu mekanizmalari idare edenler elbette nasil istiyorlarsa oyle yasarlar; mesela kitleye "tutumlu olun" "dunyayi az kirletin" "et yemeyin" diye ustten ustten telkinlerde bulunurken kendileri cayir cayir gezip tozar, hicbir seyden fedakarlik etmezler. bu olan bitenden dikkati kacirmak icin de her filmi cevirirler.

farkinda olun, heyecanlanmayin, onlar gibi yanar doner olmayin ama belli bir esneklige sahip olun, bazen sorgulayin bazen de dikkate almayin, dinlemeyin; hicbir sekilde bunlarin bayragini sallamayin, soylemlerini desteklemeyin, bunlarin sistemine oy ve prim vermeyin, bunlarin oyunlarini yemeyin. sizi daha iyi gudebilmek icin sizi delirtmek istiyorlar, delirmeyin, gudulmeyin. daha ne diyek?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar