bugün

Sadece atletin örttüğü yerlerin beyaz kalması ve diğer yerlerin kıpkızıl olması.
Tipik şöför mesleği belirtisidir.
Solaryum yanığı daha kötü sanki. Bazılarında en azından.
Başıma gelen durum… dün yanlışlıkla kremlenmeden çıktım üstümde spor atlet vardı atletin kapattığı yer hariç her yer kıpkırmızı oldu sırt ve boyun bölgem harita gibi. Umarım böyle kalmam çok korkunç ve komik duruma düşüren bir şey…
Sezon gerçekten başlıyor.
Ali express de 12 dolara satılan tişört. Türkiyede giyen olurmu acaba.

görsel
Bisiklet sürenlerin önemli dertlerindendir...
Bir santiyede saha mühendisi iseniz kaçınılmaz olan can sıkıcı durumdur. Az önce banyoda fark edip üzüldüm . Sevemez kimse beni amele yanığımla.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
her yaz olduğum.
güneş altında çalışarak geçirdiğim staj döneminde bolca sahip olduğum yanık türü. amele yanıklarıma rağmen beni sevebilir misin sözlük?
bununla dalga geçenin kafasına edeyim.
Çiftçi yavrusu olarak iyi bilirim.
Köyde bağda bahçede çalışırken uzun kollu gömlek giymedigimde olan yanık.
Bunun bir de gözlüklü insanlar için olanı vardır. Gözlük çıkınca izi kalır.
yüzücü mayosuyla güneşlenilip güneşlenilmediğini test etmek isteyenler için kaçınılmaz sonuç. *
denizde fazla kalma sonucu oluşabilecek yanık. insanı yoğurttan medet Umar hale getirir ama çözümü başka buraya yazılmaz.
iki aya kadar kollardan itibaren başlayacak çılgın renk cümbüşü. (bkz: survivor hasan)
http://imgim.com/381incii2846874.png
bazı yerlerin beyaz kalması halinde komik duran yanıktır.
survivor hasan türk televizyonlarında bunu en uygulamalı biçimde göstererek tarihe geçmiştir.
sort ve kolsuzla odun atesinde kizartma yapmaya calisirsaniz, kol ve bacaklarinizin alacagi hal. yaniyorum allahsiz.
güneşin altında uyuya kalan amele insanlarda oluşan yanık türüdür. sonrasında yoğurtta ve zeytinyağında şifa aranır ama oluşacak güneş lekeleri engellenemez.

(bkz: amele yanığı)
(bkz: güneş lekeleri)
(bkz: yoğurt ve zeytinyağı)
Yaz kış fark etmez, benden hiç geçmeyen yanıktır.
Güneşte kıyafetle yanma olayıdır. Vücut orantısız olarak yanar -bronzlaşmaz, kızarır- genel olarak çok çirkin olursunuz.