bugün

sweet'e benzettim ama bilemedim şimdi.

görsel

--spoiler--
Ambulans helikopterin tarlalarına inmesine izin vermediler
--spoiler--
https://twitter.com/cnntu...tatus/1256903357542825985
Uzaylı gelirse taş da atabilir.
kralina catarim belaya batarim'ın karısı olabilir galiba.
Eğitilmez, kalitesiz, rantı, kazancı, parayı sağlığın önüne koyan, bencil ve en önemlisi kötü insandır. Toplumun büyük çoğunluğu gibi.
inşallah kendileri Corona virüsüne yakalanır da diyeceğim ama...
Bu malûm kesim, yine akıllanmaz.
Malum şiiri akıllara getirmiştir.

görsel
darbe sanmıştır o. okuma yazma yok ne bilsin.
görsel
Geri zekalı kıt beyinliler. O helikopter diyelimki inse, inip ürününü tarlanı mahvetse devlet ertesi gün gereğini yapar. Bunlar milliyetçi ya hani yersen.
Bu haberde bir saçmalık var. Ne yani Kendisine Yere iniş izini verilmediğini aşağıdaki köylünün beden dilinden mi anlamış helikopter pilotu? Verevki anladı böylesi bir durumda geri mi döner helikopter? Sen hazırlan kalkış yap uç tarlabın üzerine gel sonra kös kös geri dön! Böyle bir şey olabilir mi?
Konu ile alakası yok ama Vezirköprü’lü erkeklerde köselik fazla olur suratları aplak yanakları ise al aldır. Eski milli kaleci olan ve kardeşi defansif Gökhan örnektir.
“Kasap et derdinde, koyun can derdinde” deyiminin canlı örneği. insan hayatının zerre öneminin kalmadığı gerçeğine bakıyorsunuz. Yahu bu milleti ne hale getirdiniz siz. Eskiden vicdan vardı merhamet vardı. insanlar birbirlerini tanımasa bile bir tas çorba verirdi. Yozluğun yobazlığın başkenti olmuşuz. Geçmiş olsun.
görsel
Pilot inmeme insiyatifini kullanmış. inmek istese o kadın o helikopterin 5 metre yanına yaklaşamaz zira.
Bence pilot kadın yüzünden inmemezlik yapmıyor ayrıca o helikopter kalacak o kadar gelicek ama köylü elleriyle olmaz dediği için dönecek yok öyle bir şey. Büyük ihtimalle farklı bir olay var.
olay samsun şehir merkezine 110 km uzaklıkta ki vezirköprü ilçesinin köyünde gerçekleşiyor. ayrıca 112 helikopter ambulansının inmesine izin vermeyen şahıs gözaltına alınıp, 3 bin 180 lira para cezası uygulanmıştır.
çok ayıp etmiş samsunlu'dur.
insanları sınıflandırırken lütfen iyi niyetli insan, kötü niyetli insan diye sınıflandırın. ben de samsun çarşamba'nın köylüsüyüm. üzerime alınıyorum.
bencil karının teki için benim kalbimi kırmayın.
(bkz: samsun’da sıradan bir gün)
güncel Önemli Başlıklar