bugün

iyi bir arayüze ihtiyacı olan alışveriş sitesidir. Ne aradığımı buluyorum, ne hangi satıcının gönderdiği belli. ismi de amazon olmasa dolandırıcı sitesi sanardım.
Müşteri ilgisi, gönderim hızı olarak muhteşem bir oluşum. Jeff bezos boş yere dünyanın en zengin insanlarından birisi değil. Akşam alıyorum sabah elimde, bazen öğle saatinde alıyorum akşam elimde. Her yönden müşteri memnuniyeti ön planda olan site.
Yok be oğlum para veriyoruz karşılığını alıyoruz.
hiç boka premium vs üye olmam. bir tek bunda var.
öyle sık netten alış veriş yapan da birisi değilim. o verdiğim para da kendini çıkarır zaten gözüyle bakıyorum.
Uzun zamandır kullandığım ve Agt Kurye denen firmayla haricinde sorun yaşamadığım e-ticaret sitesi. Özellikle bu sözde kasım indirimlerinde fazlasıyla alışveriş yaptım. Aldığım 10 ürünün 8 tanesi kolay gelsin ile geldi en ufak sorun yaşamadım ancak 2 ürün agt denen firmayla geldi daha doğrusu gelmeye çalıştı ama çok geç geldi. Bunu müşteri temsilcisine ilettiğimde aynı sorunu sürekli yaşadıklarını gerekli aksiyonları aldıklarını söylediler ama tabii ki hikaye. Agt kurye haricinde gerçekten memnunum. Umuyorum ki bu firmadan kurtulurlar.
son 2 yıldır kitap alışverişleri için sık sık kullandığım sitelerdendir.
nedense çizgi roman satış fiyatları konusunda sonradan çığrından çıkan alışveriş sitesi. genel olarak kitaplarda rakiplerinin -icabında sembolik olarak birkaç kuruş da olsa- altında kalmaya özen gösteriyorlar, ki çizgi romanlar için de öyleydi, ama artık çizgi romanlara gayet uçuk fiyatlar koymaya başladıklarından bu konudaki cazibelerini kaybettiler.
çok basit ürünler haricinde online alış veriş yapmıyordum fakat amazon türkiye'den beri artık pahalı ürünleri de online sipariş vermeye başladım. aşırı derecede güven veriyor ve en önemlisi türk esnafı ile uğraşmıyorsun, iade/değişim süreçleri gayet hızlı.
bir keresinde laptop aldım ertesi sabah gelmişti. prime ın indirimleri çok iyi oluyor.