bugün

ayşen'in 1992 yılında son kez çıkardığı bir günah daha isimli albümünün en iyi parçası.Ayşen bu tarihten sonra tarihe karışmıstır ama bu parcası hala dillerde dolanır.

sözleri:

Hiç bir şey yokmuş gibi bakma öyle
Bir narin gül dalıydım kırdın
Ben gönlümü sana verdim ama
Sen gittin ah kaldın uzaklarda
Gün geldi başucunda bahar oldum
Sense ah, güzü sevdin durdun
Yalnız seninim dedin
Ama yetinmedin
Sana yetmedi, yetmedi yazık ki sevgim
Aman be aman be
Ben bittim artık bana dönsen de
Yapamam dönsen de artık, olmaz seninle
Vazgeç benden, gelme
Vazgeç artık benden sen git gelme
Aman be aman be
Acıyı öptüm durdum sen diye
Artık yok bu işkence, kaldım kendimle
Vazgeç benden, git artık gelme
ayşen in tadı tamağımızda kalan parçalarından birisidir. dinlendiği zaman 90 lara olan özlemi bir kat daha arttırır. bir diğeri için;

(bkz: bir günah daha)
ayşen'in, klibinde çok hoş göründüğü şarkı.
(bkz: aman beya)
Belçika kaynaklı bir öğrenci forumu; http://www.aman.be/
alternatifi için:
(bkz: oh be)
(bkz: rebel moves)
nerdesin ve bir günah daha gibi güzel şarkıların yer aldığı ayşen albümünden birşarkı.
şuan ekrana bakıp bağıra bağıra söylediğim söz öbeği.
uludağ sözlük halı sahaya adam toplama sihirbazında ilan bırakan bayan yazar. ya da biz öyle sanıyoruz. messiyle fazla uğraşmasın efenim justin bieber e döndürdüler çocuğu.
(#13208231) yarmıştır akşam akşam. allah da seni güldürsün denilesi yazar.
(bkz: #13429833)
(bkz: sözlük formatı)
hayır yazma demiyorum, hobi olarak yine yaz.
dün dikkat ettim bugün de gözüme çarpınca yazmak istedim. bir çeşit "farklılık" takıntısı var. sanırım birisinin "sen de ben de diğer insanlar da farklı falan değiliz hepimiz yavaş yavaş ölen sonra da çürüyecek olan basit hücre birikintileriyiz" falan demesi gerekiyor. ya da yaşı biraz genç bu arkadaşımızın o da olabilir evet...
ruh hali saniye saniye değişen yazardır...
Coca Cola'nın Formülünü Çözmüş Yazar.

Bilim yolunda ki başarılarının devamını dilerim.
enteresan, kaliteli, kafa dengi görünen yazar.bir de yazım kurallarına dikkat etse tadından yenmez.takipteyiz efenim.
işverenini sevmediğim yazar.
seri eksileyen yazar(lar)'ın musallat olduğu yazarlarımızdan biri. kendisini eksilemeden önce, okuyun benim güzel kardeşlerim. okuyun lan.
kafamı seven yazar.
uykusuzluktan karşılıklı saçmaladığımız yazar.
ilginç biri.
tanışma fırsatı bulup görüştüğüm bir yazar. daha doğrusu şebnem ferah olmasından şüphelendim bir ara. hem güzel hem zeki sözlüğün sahip çıkması gereken bir değer. (bkz: ben çıkarım) yazıları takip edilir ayrıca severiz candır.
milletimiz tarafından genelde eş dost ortamında ya da yalnızken müzik eşliğinde oynama figürlerine geçmeden önce söylenen cümlenin ilk kelimeleridir.

(bkz: aman beeee yandannn)
Hayalgücü geniş yalanı seven bir yazar. Hatta Pinokyo bu yazarın yanında doğruluk abidesi kalır. (bkz: ziya)

ayrıca 8.nesil yazarmış hoşgelmiş.
ne olacaksa olsun diye devam eder.
babasının 15 ton fındık ürettiğini duyduğum anda arkadaş olmak istediğim ve toprağım olduğunu düşündüğüm yazar.