bugün

her gördüğümde kullanmıyorum diyip sonra da dursun ya belki kullanırım diye atamadığı eşyalardır.
fotoğraf kağıdına resim basıcı.
Kondisyon velespiti.
kıyafet dolabımın yarısıdır. ayakkabılarda genelde topuklu olanlar da tek giyimliktir.
ilaç olabilir. Doğru düzgün kullansam hemen iyileşirim.
prima. yaş olmuş....
ayakkabidir benim için. her alisverise çiktigimda giyerim diyip aliyorum ama asla giymiyorum sakliyorum hepsini, yer kalmadi nerdeyse evde.
Gömlek. Yaklaşık 7-8 tane var. Ara ara moda olur heveslenip alırım ama asla giymem.
yurume bandi.. herkes alir, kimse kullanmaz. ustune para verip spor merkezine gider..
tuvalet terliği. özenip birinin ağzına vururum diye almıştım ama şimdi amacı dışında kullanıyorum.
yazıcı.. 2 tane aldim 1 tane cıktı cikartmadim..
koşu bandı... her evde bulunur ama ne koşan nede yürüyen var. maşallah herkes incecik oldu yürümekten koşmaktan. bel inceltme kemeride öyle aynen.
mantar pano amk..oylece duruyo raptiyeleriyle..
nar soyacağı desem değil nar tane toplamatik diyim. hani narı bölüyonda buna koyuyon sallıyorsun arkasından da kaşıkla neyim vuruyon da bu taneleri biriktiriyor, işte o zımbırtı.
adı beğenilip alınan kitaplar.
genelde kıyafet olurlar.
evde şarap imalatı için şarap kazanı, laboratuvar tüpü vs... doğal yöntemler en iyi sonucu veriyor.
yararlı bir başlık olmuş okusalarda bari boşuna israf etmeseler paralarını. odamda bir tarama yaptım da gerçekten kullanmadığım hiçbirşey yok.

evet buldum az önce kafama bir elma düştü arşimet beni andı ve kulağıma kızartma firitözü diye fısıldadı. hayvan gibi 5 kilo yağ alan ve çok kirlenen firitözler mutfağın bir köşesine sıkışıp kalırlar.

hediyenin hediyesinin hediyesi olacak olan ve cüccaciyeciler de hiçbirşeyden habersiz borcamlar bardak takımları cam tepsiler. genelde hediye olarak gelir size ve elden ele dolaşır. ilk kim alır bilinmez svs.
gazetenin verdigi dandik filmler..sirf beles diye almisim amk..
(bkz: katı meyve sıkacağı)
kitapçılardan alınan kalın kitaplar alıp da kullanılmaz.
kum torbası. ama arada stres atmak için geçiriyorum bi iki tane.
(bkz: prezervatif)
(bkz: prezervatif)

edit: kelime yanlış yazımı.
yarış pisti
rc helikopter (67 cm).