bugün

satın alabileceğiniz bir şey değildir. içinizde büyüteceğiniz bir şeydir. bir genç kızın olgunluk çağlarında hayatına girip onunla 30 yıl geçirip yaşlandıktan sonra, 30 yıl boyunca her gün o kadının sizin genç kızken hayalini kurduğu adam olduğunuzdan bir an bile şüphe etmemesidir.en dargın zamanlarınızda bile hayalindeki adam gibi küsmenizdir ona.
bir kadına bir hayal hediye etmiş olursunuz ki göklerde aşk işlerine bakan melekler kıyamet kopana kadar sizin isminizi sayıklar.çünkü tanrının insanoğluna verdiği en büyük ibadetlerden birisi, bir kadına bir hayal hediye ederek tanrı için imkansız diye bir şey olmadığını kanıtlamaktır...
üzerine söğütlerin gölgesinin düştüğü, kızıl otlarla kuşatılmış ve geniş bir verandaya ve verandasında bir hamağa, bahçesinde bir terrier' e sahip göl evi ideal olacaktır.
hediyenin kime alındığına göre değişir.bu kişi erkekse sorun olmaz.hatta hediye almasanız da sorun olmaz.fakat bu kişi bir bayansa, en öncelikle daha önce aldığınız hediye/ler varsa onlardan daha iyi olmasına *, ne olduğuna *, pakedine, hediyeyi nereden aldığınıza *, başka kimlerde olduğuna * muhakkak ve muhakkak dikkat etmeli ve hediyeyi verirken o bayana hediye vermenin nasıl gurur verici bir olay olduğunu belirtmeniz * gerekmektedir.
(bkz: renkleri karışık olan 2 demet gül)
(bkz: uludağ sözlük aboneliği)
kırmızı, seksi bir ferrari... *

çok sonradan akla gelen edit: lan vakt-i zamanında yazmışım, sonra okuyunca bi garipsedim. kırmızı, seksi ferrari imiş, ahahahaha.. sanki güzel hediye kisvesi altında hep ferrari falan alırım ya sevdiklerime. yuh lan! ütopyanın da böylesi yani..
(bkz: sozlukten hediye beğenmek)
bugün Moda'da bir şarküteride gördüm kendilerini : 5 Kg'lık devasa kutuda Nutella derim başka da bir şey demem.
mevsime göre değişir
şu sıralar sızdırmayan su tabancası çok güzel olurdu.*
alınacak hediye için saatlerce kafa patlatan bir insan için hiçbirşey ifade etmeyen hediyedir.

eger bu kadar düşünüyorsan * o insanı sevmiyorsundur. onu kendine yakın görmüyorsundur ve "onu kendime çekmek için başka yollar bulmalıyım" mesajını biliçaltı bilinçüstüne tutarsızca yollar.
içten bir gülücük. *
kadıköyde snatçılar sokağında yaşlı bir teyzenin, palet üzeine resim baskısı yapıp saat haline dönüştürdüğü şey, ney bilmiyorum saat işte.
sensiz zaman geçmiyor güzelim gibisinden. *
hediye alınmaz yapılır. atlayacaksın otobuse, sahili olan bir yere gideceksin, toplaycaksın deniz kabuklarını, yapıştırarak güzel bir gemi biblo filan yapacaksın. el emeği göz nuru.
çalmasını bilene en iyisinden bir gitar.
kime göre neye göre diye hiddetlenmeme sebep olmuş olgu, kavram. aynı standartlara sahip insanlar değiliz be sözlük. bana papatya güzel gelir, sana belki porsche.