bugün

her yerde karşıma çıkınca, iyice araştırıp aldığım maske. insan dokununca bile bir “helal olsun” diyor. dokusu yumuşacık. dün uzun süre yüzümdeydi nefes almakta hiç zorlanmadım, kulağımı da hiç acıtmadı. Meltblown filtreli olması cabası. Her gün işe gidenler mutlaka böyle maske almalı. şu anda da kutusu indirimde (bkz: https://alvent.com.tr/tr/urunler/)
buram buram kalite kokan maskeler. ben bayadır kullanıyorum. meltblown filtresi yani normal bir cerrahi maskeye göre bakterilerden değil virüslerden de koruyor olması en önemli özelliği. hala kullanmayan varsa kesinlikle öneririm.
n95 maskesini tek burdan alıyorum. çünkü cidden çok iyi koruyor bütün doktor tanıdıklarım öneriyor. yüzde 98 oranında virüslerden koruma sağlıyormuş. yüzü sarması da güzel
maskelerde seçici olmama sebep olan maske. sözlükte görüp aldım tavsiyeler üzerine şu an rahatlık ve koruma açısından baya memnunum. n95 maskesini nefes alma problemi yüzünden kullanmazdım hiç. bu markanın baya rahat.
hastalık geçmişi olan insanlara tavsiye edebileceğim maske. bu günlerde maske seçimine çok dikkat edilmeli. alvent’i bir kutu alarak deneyimledim. şu an sürekli bu markanın maskesini kullanıyorum. yapısı yumuşak. koruyuculuğu on numara. tavsiye edilir.
bir kıyafet alırken 30 kere düşünen insanların maske alırken önüne geleni almasına cidden inanamıyorum. araştırıp alın. alvent’i ben baya araştırdım. zaten bu ara her yerde rastlıyorum. virüs fitreleme etkinliği baya yüksek. laboratuvar ortamında üretilmiş. dokusu baya rahat. boy alternatifleri de var. günlük çok kalabalık yerlere çok girip çıkıyorsanız çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.
evde yaşlı bireyler var ise siz de çalışmak zorunda iseniz önerimdir. cidden ben baya memnunum. kaliteli olduğu zaten anlaşılıyor ve baya baya avrupa standartlarında bir üretim. kullanımı daha baya rahat kulakları acıtmıyor.
evony bozduktan sonra bir çok insanın tercih ettiği maske markası. 2 farklı cerrahi maske ve ffp n95 maske üretiyorlar.