bugün

hangi biri amk!?

organizasyonun kendisi başlı başına bir rezalet idi.

edit: garip olan bi durum var ortada. diriliş dizisi itin götüne sokulmuş, ayıp edilmiş deniyor. doğrudur, saygısızlık büyüktü.
ancak; yapılan kim, en çok yandaşların, neo osmancıların sevip seyrettiği bir dizi ve ekibi. yapan kim, yandaşlikta çığır açmış, ismet berkan, ahmet hakan, a.kadir selfi vb. tipleri bünyesinde barındıran doğan medya. az biraz baktım, sosyal medyada olay siyasi boyuta taşınmış. "çapulçular cekemedi" falan denmiş. tarih bilmini dizilerden öğrenen nesil öfkeli, gerçekleri öğrenmemize engel olamayacaksınız gibi komikli "protesto" lafları ediyor. arkadaş, saygısızlığı yapan kendi adamınız... çapulçu dediğiniz gençler sokaklarda devlet eliyle katledilirken, doğan medyası belgeselcilik yapıyordu. öfke neden bu tarafa anlamadım.
bahsi geçen program zaten baştan sona rezalet, diriliş kısmı ise sadece bir ayrıntı.
Ödül almaya deyicek bir yapım olmadığı için tören yapılmasıda ayrı bir saçmalık zaten..
dirilis ertugrul dizisine odul verilmesi basli basina bir rezalet zaten.
Genç diziciler çok rahatsız .
Okan Bayülgen'i kutluyorum , çok iyi dalga geçmiş.
trt nin dizi çekmesi başlı başına bir rezalet! halkın parasını saçacak yer bulamamış trt!
genelleme yapıyorum. Çıkanlar da yapanlar da rezildi.

Diriliş ertuğrul türk dizi tarihinde rezil yerini ayrıca alacak.

Haa biz türkleri övüğyoğr o zağman iyi mantığı olamaz.
trt' nin yaptığı rezaletlerden bahsetmek daha önemli asıl halkı ilgilendiren kısmı orası çünkü. devlet kanalı olmaktan çıkmış hükümet kanalı olmuş bir kanal, halktan aldığı vergilerle yayın yapan bir kanal türk takımlarının avrupa maçlarından sadece bir yada iki maçı veriyor haftada, sunucularına ise verilen maaşları herkes biliyor, dizilerinin kalitesi ise malum fazla iyi değil. halkın parasını gereksiz yere harcayan ve aldığı vergileri hak etmeyen gereksiz bir kanalın bir dizisi. ödül töreninde rezalete gelirsek de ben pek bir şey göremedim rezalet adına. ki zaten ödül verilicek ne bulmuşlar bilmiyorum değecek yapım filan yok.