okan bayülgen bir kez daha farkını ortaya koymuştur.
Hadise'nin kötü bacak şovu ve ruj bulaşmış dişleriyle sahneye çıktığı ödül töreni. bir an hiç bakmamam gereken bir kazayı görmüş gibi hissettim, açmamla kapatmam bir oldu.
okan bayülgen'in konuşması, tarkan'ın ödülünü almaya gelmesi (bence çok iyi oldu yani biz çok sevindik) , aslıhan gürbüz'ün bayılmak üzereyken ödülünü alması, beyaz'ın tarkan'ı zorla showuna çağırması izlenesiydi.

o değil de tuğba ekinci malını kim attı sahneye?
ayşe arman ve beyazıt'ın sunumu ile bir çok ünlünün ödül aldığı gece,en iyi çıkış yapan sanatçılardaki çok da tanınmayan ya da tutmayan erkek üyelerin nasıl bir çıkış yaptıkları sorunsalı ise akıllara gelmiştir.
eskiden olsa öyle bir geçer zamanki'nin yerine aşk-ı memnu tüm ödülleri silip süpürürdü.
beyazıt öztürk'e rağmen son derece sıkıcı, sıradan, yapmacık seyreden ödül töreni, ayşe arman adlı garip insan tarafından katledilmiştir.
ayşe armağan'ın ödülü almaya gelen kişilerle röportaj yapmaya çalıştığı ödül töreni.
* o ayşe arman 'ı kim sunucu yaptı oraya? sürekli çişi varmış gibi sağa sola sallanıp durdu. yaptığı mallıklar da cabası.

* tuğba ekinci, ne kadar mal olduğunu bir kez daha kanıtladın, seni tebrik ediyorum. kıçını yırttın tarkan 'la tanışmak için, azmini takdir ediyorum. tarkan da ne efendi, tuğba ekinci 'nin sorduğu her salak soruyu kibarca, ciddi ciddi yanıtladı.

* hande yener, çık git artık hayatımızdan. kadın, eskisi kadar beğenmiyor kimse seni. bildiğin leydi gaga özentisi olmuşsun, bari kabul et. hala çıkmış "ben orijinalim, kendime özgüyüm" diye konuşuyorsun, komik oluyor. şuna da ödül falan vermeyin artık.

* gripin 'den başka grup yok mu lan? her ödülü onlara veriyorsunuz.

* okan bayülgen, kim ne derse desin çok sevimlisin.

* bülent ersoy fosforlu bir ağaç şeklinde en öne kuruldu gene. ayol niye yoruyorsunuz kadıncağızı oraya kadar bi kıytırık ödül için. o sahneye çıkıcam diye öldü zaten, kendini dar attı o sahneye. bülent, ben kargoyla gönderirdim sana o ödülü annem.

* tsm en iyi erkek solist dalında nev'in ödül alması ayıp oldu. sanat müziğini iyi söyleyemediğinden değil, kendisi bir tsm sanatçısı olmadığından. sahnede kendi de söyledi zaten, "ben rockçıyım, niye aldım bu ödülü" tarzı bir şey. pek çok değerli radyo sanatçısı var, ahmet özhan var mesela. o kadar değerli sanatçı varken niye nev?

* en iyi çıkış yapan sanatçı olarak can bonomo 'nun ödül almasına çok sevindiğimi de belirtmeliyim. tamam 3 sanatçı daha vardı ama can bonomo 'nun yeri ayrı.

* en iyi magazin programını da kız kurusu cicişlere verdiniz ya, daha da bir şey demiyorum.

39. altın kelebek ödül töreni'nde görüşmek üzere.
saba tümer in adını görünce eksiyi bastığım ödüllerdir.
türkiye deki ödül törenlerindeki organizasyonsuzluğu,sunucular arasındaki koordinasyonsuzuluğu,baştan savmalığı düzensizliği gösteren tören olmuştur.
okan ın konuşması geceye damgasını vurmuştur.
beyazıt öztürk ve ayşe armanın sunuculuğunu yaparak içine sıçtığı ve ödül kazananlara yangından mal kaçırırcasına kelebekleri verip hemen yerlerine uçurduğu ödül töreni hoş benim için hiç bi anlam ifade etmesede insan işini biraz ciddi yapar anlam veremedim doğrusu
bide o gerizekalı kadının tarkana çıkışıda cabası ulen insan reklam yapıcam diye bu kadar kendini küçük düşürürmü bu aptal kutusu aptallarla dolu...
oyuncuların performanslarına göre değil de, oynadığı dizinin popülerliğine göre ödül verilen tören.*
bu seneki versiyonu tam bir epic fail olarak devam eden tören. yemin ediyorum ilkokullardaki 23 nisan törenleri daha güzel sunuluyor hem de 10 yaşındaki çocuklar tarafından.
leyla ile mecnuna kayıtsız kalan tören.
sarp apak' ın an itibari ile mahvettiği tören. adam o kadar heyecanlı ki yerinde duramıyor. sürekli bir o tarafa bir bu tarafa sallanıp duruyor.
- bir adım öne geliyoruz, diyerek partnerini uyarması..
- meryem uzerli' yi göndermiyoruz çünkü onun hakkında bir vtr var..... aa! yok mu? yokmuş.. seni yerine alalım demesi..
kısaca; rezil bir ödül töreni izliyoruz.
Cok kotu bir sunuculuk performansi izledigimiz program.
doğan yapımlarının ödül aldığı gecedir. hani lan leyla ile mecnun.
mehmet ali birand en iyi erkek haber spikeri oldu. işte gerisini siz düşünün.
türkçe bilmeye gerek yok, kanal d de çalış yeterli.
Rezil bir sunuculuk var ortada. Cok net.
aaa sürpriz. yalan dünya aldı ödülü allah allah.
sarp apak'ın gereksiz konuştuğu tören.
sarp apakın batırdığı bir tören izliyoruz efendim. ciddi anlamda heyecandan geberiyor ve bunu bize yansıtıyor.

m.ali birand konuşamadığı türkçeyle nasıl en iyi spiker oldu anlamış değilim. cem öğretire daha çok yakışırdı bence.

edit: ayrıca o gupse gupse diye ritm tutmak da nedir? bi gidin allah aşkına.
doğan grubunun düzenlediği törende doğan grubuna bağlı yayınların, dizilerin, oyuncular ödüllerin çoğunu alması çok da şaşırtmıyor açıkçası!
yine kanal d dizisine ödül verildi.an itibari ile gupse diye bir bağyan ödül aldı.

--spoiler--
Gupse gupse gupse gupse

-sarp apak
--spoiler--

en iyi kadın komedi oyuncusu ödülünü almış..