bugün

Evet sıra sincap ve yanındaki dp mi ne oyu olmayanda.

Temel Dede kalsın yav.

Güzel haber.
https://www.ensonhaber.co...cimi-kazanir-miyiz-anketi

HAK ka dayanmayan yıkılırrrrrrrrr
Dün itibariyle gercekleşmiştir.

görsel
Bir de baktım rüyaymış.
Akplilerin hayalidir.
ak mücahitleri gene terse yatıracak olaydır. 22 senedir "büyük resmi görmek" ile övünüp 22 senenin sonunda hala burunlarının ucunu göremiyorlar. dünden beri bakıyorum tüm sosyal medyada böyle ergen ergen kahkaha bilmem neleri falan döndürüp duruyorlar.

bu 6 lı masa dağılırsa sizin o galaktik lideriniz yüzde 40 ı göremez seçimde. ikinci tura giden seçimde de gene 2015 seçimlerinden sonra "allahın bir hikmeti olarak" bir anda patlamaya başlayan bombalar gibi bir şeyler olmazsa gene kazanamaz. sizin tek şansınız masanın dağılmadan adayın kılıçdaroğlu olması. o kadar büsbüyük resimleri görmekten böylesine ufacık resmi göremiyorsunuz insan gerçekten hayret ediyor..
görsel
görsel
umarım sonumuz hayırlı olur. Zira artık dayanacak gücüm kalmadı.
Ümit Özdağ zaten bunu çok önceden söylemişti. işte burada;

https://twitter.com/muhal...PnxzUyejuS78mp3A&s=19
meral akşener'den hiç beklemediğim bir harekettir. seçime beş kala bu açıklamanın yapılması kesinlikle iyi niyetli değildir. bu açıklamanın son dakika yapılması kesinlikle sırtından vurmaktır. bu açıklama masada defalarca beraber yiyip içtikten sonra en sonda bir gömlek gibi harcamaktır. meral hanım bir çuval inciri berbat etmiştir. kendisine hiç yakıştıramadım ve kendisini buradan üzülerek kınıyorum.
kaybeden akşener olur oyu en az yüzde 5 düşer.
-Ülke için olumsuzdur çünkü bu saatten sonra kk yı geçecek muhalif aday çıkaramazlar. Ekremde de mansurda da cesaret yok.

-Iyip için iyi olmuştur. Chp ile ittifak onu iç ve kuzey bölgelerde bariz aşağı çekiyordu. Ayrıca kazanacak 2 aday varken kendini dayatan adam dururken Akşener e kızmak için oda sıcaklığı iqsu gerekir. Oyu falan düşmeyecektir.

-Faşist alevi-kürd ittifakı için ise islak rüyalardan uyanma zamanı.
O kadar zaman aylarca toplanıp ne konuştuklarını merak ettiğim toplantılar yapıp bugün itibariyle tarih olan masadır.
Bi masayı bile ayakta tutmayı beceremediler, bunlar mı ülkeyi ayakta tutacak? Rezil oldunuz mq
henüz dağılmadı ama böyle bir söylenti var herkeste. Çünkü meral hanım KK adaylığını onaylamıyor.
dağıldı mı bilmem ama nedense aklıma "o değil de iyi yedik" karikatürünü getiren olay. bu masadakilerin hepsine bakıp da bunlar nasıl aynı masada oturabiliyorlar diyordum. demek ki bugüne kadar bir şey konuşmamışlar, sadece atıştırmalıkları yiyip poz vermişler.
Mansur Yavaş aday olmadığını açıklarsa iyi Parti artık inceyi başkan gösterir. imamoğlu zaten farklı hareket etmeyeceğini söyledi. Eğer böyle hareket ederse dağılan iYi Parti olur.
Masaya Geri dönecek, “seçmenimi vicdanıyla başbaşa bırakıyorum “ diyecek, cumhurbaşkanı yardımcısı olarak yeni dönemde bahçeli’nin yerini ve koltuğunu alacak.
Meral akşenerin masadan kalkması değil, kalkarken adeta masaya tekme atıp devirmesiyle gerçekleşmiş siyasi durumdur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bir iran atasözü olan ‘Nişestend u goftend u ber-hâstend (Oturdular, konuştular, dağıldılar...................
(resim:#1)

karanfil oylum oylum geliyor selvi boylum, yahu siz kiiiim reis işte sizei böyle yıkar..
görsel
siyasette 24 saat uzun zamandır, demiş rahmetli süleyman demirel.
ayıptır, sorumsuzluktur.