bugün

yeni yazar olur olmaz açık eksi verip dikkat çekmek isteyen zevat. kimbilir hangi silik hesapsın boş durma her kemalist gibi en asil görevini yap bıkmadan usanmadan beni eksile. gerçekten çok yazık..

görsel
hoş gelmiş yazar, entrysi bol olsun.
nickini okurken başım döndü aq.
Bebekler gibi ağlayan yazar.
görsel
kimsin?..
ilgi isteyen boncuk.
görsel
Girdiği entrylerde "kendi görüşüme göre, yanılıyor olabilirim, ben bu konudan anlamam belki saçmalıyor olabilirim" diyerek insanı hayran bırakan yazar. Umarım geçen seferki gibi Uludağ sözlüğü bırakıp gitmez.
ağ oltası, avcı toplayıcı mantığı bizde oluyor sanıyordum.
aksini gösteren yazar arkadaşımız.
Nikini okuyamıyorum ama iyi yazmalar dilerim.
(bkz: aramızda köstebek var)

Köstebek olduğunu iddia eden 22 yaşında bir yazar.

(#45435090)
kendini ifade edemeyen yazarlık yaptığını sanan zevattır. diyelim bi başlığa yazıyor tam net yazamaz. örneğin böyle biliyorum yanılmıyorsam böyle tahmin ediyorum şöyle olacaktı caklı cuklu yazıyıyor. şşşşşşşşş alo insanlar burayı okuyor ikilemde kalan yazılar yazma net yaz öğrenelim yoksa yazarlık falan yapma. gerçekten çok yazık..
adamın biri .
bu arkadaşın maalesef bilidği bişey yok. tüm girilerinde bildiğim kadarıyla başlıyor madem bilgin yok konu hakkıda fikrini belirtmenede gerek yok.

görsel
kemolizmin pençesinde inim inim inleyen zevattır. gerçekten çok yazık..
gerçekten de sözlüğe değer veren ve değer katan güzel bir yazardır. inşallah küsüp gitmez ve kalır.
Bildiğim kadarıyla....

Ya miladerim senin ne zor bir nickin var.
Ayrıca Bir kerede bir entryni bilerek gir alüminyum..
tekrar yazmasına çok sevindiğim incelikli, iyi bir yazardır.
Bir gelip bir giden varlığı da bir yokluğu da kişi denebilir kendisine..
En güzel nicklilerden...

Ara sıra Beraber türkü çığırırız, ewed.
diğer hesabını yazarken bile sanırım diyen über şahsiyet.

yine de sewiyoruz sanırım.
geçmişte onlarca hesabı silik yiyen çakma türkçülerden biri vardı nikini unuttum o bazlamadır.

görsel
ilk başlarda G-talim kuşu falan sanmıştım.
Sözlüğe fayda sağlayan, ölçülü her yazar gibi ısrarla yorucu polemiklere çekilmeye çalışılan yazar. Sabrına, üslubuna hayranlık duyar, donuz butonunu daha sık kullanmasını tavsiye ederim. Mutlu ve yakın olsun.
bunu açık eksilemiş (#46525339) hımm anlaşıldı. sende şii alevi hassan sabbahın torunlarındansın
yeni bir yuzır pek sevmedim.