bugün

alessandro altobelli'den esinlendiğini düşündüğüm, altobelli sakalı bırakıp bırakmadığını merak ettiğim yazar. hoşgelmiş.
meslektas, sozlukdas. girgir geyik insan. yeni taniyorum ama eglenceli birine benziyo..
eserlerini çıktı alarak kitap haline getirmeyi planladığım, yazınlarının şahsıma sözlük camiasında rehberlik edeceğine kanaat getirdiğim üstad.
yazılarını ilgiyle okudugum bana üstad diye hitap ederek gönlümü fethetmiş yazar.
kesinlikle iyi bir insan oldugunu düşündüğüm entryleri takip edilesi dost yazar. *
yeni nesil yazara kol kanat geren,
yerde aradığım baba şefkatini, uludağ'ın zirvesinde bulmamı sağlayan nadide yazar.
daha ne denebilir ki dürüst, harbi, delikanlı, hos muhabbet, neseli insan. dertlerimi * sıkılmadan bıkmadan dinler, kardestir ya ötesi var mıdır! *
erkan oğur ve kopuz sevenlerdendir.
pırasa sallayan kızı elimden almaya kalkan alçoik yazar.

--spoiler--
seni güner ümit kılıklı herif seni :(

nasıl kıydın sevdiceğime :S

vurmayın abiler , bu paraları nerden buldun gülcan , bu pırasalar nerden geliyo gülcan ,
--spoiler--

sandalyeden düşürecek kadar tazyike sahip mizahı monitörden veren pırasasever insan. **
adaşım, kökendaşım, meslekdaşım vs.
Valeria Altobelli isimli harkulade güzelliğin sahibi insanla bi tanışmışlığın varmı diye sorasım gelen insan.
sözlüğün aşkının ateşiyle yanan,*türkülerle olan muhabbetiyle dikkatimi çekmiş, yarı hemşom bide. beğenerek okuduğum yazardır.
hayata karşı sağlam bir duruşu, ilkeleri olan saygın bir yazardır. anlaşılan odur ki; dost canlısı ve maneviyatı güçlü bir insandır. soyu tükenmekte olanlardandır yani...
yazıları da, bazılarına iliştirdiği ayarlar da* gayet yerindedir. ilgiyle okunmaktadır.
edite edit: sizden olmak bir şeref.
üçüncü nesil kidemli bir yazarmis..devrecilik mi var burda dayi ? *
güzel insan, saygılı, efendi, esprili bir yazardır.
bir anda ortadan kaybolan yazar, oralarda bir yerlerde olduğunu biliyorum.
filli boyanın reklamında oynamak isteyen uzun faullü boyacı yazar.

düzenleme: gördüm, kısaymış.
(bkz: boya ile abdest almak)
ne olduğunu bilmediğim ama nasıl biri olduğunu bildiğim dostane insan. çok sever ailece okuruz kendisini ah bir de gereksiz iyimserlikleri olmasa.*

(bkz: mi minör basarken etrafa bakıp sırıtmak)
krem rengıne boyanmıstı en son gordugumde ben beyaz sandım uyardı dedı krem o bı kerem hadı bakalım oyle olsun.
mehmet akif ersoy'a yobaz demiş bir yazar. nick altı entry girmekten nefret eden bir insan olarak bu konuda sessiz kalamayacağım için bu entry'i nick altı girdiğimi de belirtmek isterim. tarih muhakkak bunun hesabını sorar ama burada ama başka yerde.
(bkz: mahkeme-i kübra)
(#1667771)
başta kendisine yobaz diyen adam.
ayrıca ben de yobazım.
uzun zamandır sözlüğe girmeyen biri olaraktan çok özledigim ve düşüncelerini her daim önemsediğim kardeş yazarımdır..
karşıyaka'nın unutulmaz golcülerinden rıza tuyuran'ın lakabıdır.
3. nesil silik. tuhaf...*