bugün

yabancı sayısı serbest olsa 2 milyon avrodan fazla piyasası olmayacak futbolcu.
Ve an itibari ile borsaya bildirilmiştir. Galatasaray'a hayırlı olsundur.
fenerbahçe yönetiminin ne kadar yeteneksiz ve basiretsiz olduğunun ispatı olan futbolcudur. gidin bir krasic daha alın, bir sezon daha sövelim.
Insallah alamayiz diye dua ettigin futbolcu. Izledigim tum maclarda vasat oynadi, riera'dan orta saha yapariz daha ucuz mk.
galatasarayimizin yeni transferidir.

hosgeldin genc. iki cekincem var lakin ilki bu gen oyuncunun yasi belki biraz fazla belki biraz saatli bomba ama tam bir kurt olan felipe meloya tercih edilmis olmasi. ikincisi fazladan para vermis olmak. eger alper potansiyelini kullanirsa asla maliyeti konusulmaz. isin dogasi. ama ya tersi olursa hem melo gibi adami feda etmis olacagiz hemde giden paraya yanacagiz. halbuki meloyi da alsalar iste o zaman orta sahamiz bomba olurdu. keske. keske melonun bu kadar kolay silinmeyecek oyuncu olmadigini anlasalar.

gec olmadan.
http://pbs.twimg.com/media/BKvKo_rCAAAyiA0.jpg

alper potuk pazarlığının fotoğrafı.
Fenerbahçe' ye 5 Milyon Avro karşılığında Eskişehir Spor Klübünden tapusuyla giden genç aynı zamanda iyi bir orta saha oyuncusudur.
sırf fenerbahçeye gitmesin diye alınan oyuncu. gs de ilk 11 oyuncusu olacağını sanmıyorum. hayalde fenerbahçe formasını giydirmiştim yakışmamıştı alpere. ancak duruma realist bakınca fenerin pas oyununda kendisine yer bulabilirdi. gs de unutulur gider. birkaç sezon sonra futbol hayatına trabzonsporda devam edeceğini öngörüyorum. hatta takas malzemesi olarak kullanılması oldukça muhtemel.
Galatasaray a gelmesine sevinmedigim futbolcu. Altyapida bir suru alper var onca para da istemezler, gereksiz.
umarım bir tabata, bir mehme topuz gibi boşa dökülen milyonlar olmak yerine, selçuk inan gibi burak yılmaz gibi aldığı paranın hakkını verir.(amin)

edit: fb ye gitmiş hayırlı uğurlu olsun ama yine diyorum ki çok para vermişler, umarım mehmet topuz gibi yedekte oturmaktansa fb nin ve milli takımın daimi oyuncusu olur, harcanmaz.
aklını kullanırsa hamitin formasını kapar sezon boyu da vermez...
hamit'in uykularını kaçıracaktır.
Uğrunda Galatasaraydan 6 milyon euro+elmander+emre çolak+drogba+fatim terim+ünal aysal istenen milli futbolcu asdfghjkl.
--spoiler--

Galatasaray alper potuk için eskişehirspor la görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.

--spoiler--

Kaynak: ntvspor.
--spoiler--

galatasaray alper potuk için eskişehirspor la görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.

--spoiler--

kaynak: http://www.galatasaray.org/
Yeni bir murat sözkesen, sercan yIldIrIm vakasI.
görsel
şöyle haber sitelerinde okuyucuyu yorumlarını okuyorum, sözlükte yorumlara bakıyorum da bizim ülkemizde insanların hepsi teknik direktör buna kanaat getirdim artık.

lan biri çıksın desin ki "ulan gerizekalı kardeşim, yabancı kontenjanı belli, yerli oyuncu kontenjanından koca ülkede kimi alacaksın?" demiyor. lan bizim memleket ronaldo messi ile dolu da biz mi bilmiyoruz?

abi ben her zaman söylüyorum; lucescu gibi bir teknik direktör bu ülkeden iki kez kovuldu. neden? hepimiz teknik direktörüz ya amına koyim.

alper'e gelince, iyi topçu, bir kere teknik ve süratli yani kumaşı iyi bir kere... iyi hocalarla çalışacak, fatih terim ile çalışacak, scott piri ile çalışacak, etrafında drogba, sneijder, selçuk gibi üst düzey futbolcular olacak. yani zaten iyi olan bir futbolcu alper, şımarmadığı takdirde çok daha iyi olacak.

o yüzden hazımsızlık yapmanın, trollenmenin lüzumu yok.
resmi siteden transfer görüşmelerinin borsaya bildirildiği söylenen oyuncu. sneijder ve drogba için de bu haberler gelmişti, büyük ihtimalle oldu diyebiliriz. şimdiden hayırlı olsun diyorum.

bütün sezon yatıp son 5 maç oynayan ve agresyonunu kontrol edemeyen melo gönderilerek takıma gelmesi muhtemel carlinhos, chedjou gibi isimlere yer açılmasında fayda olur bence.
hem eskişehirspor hemde galatasaray bu transferden kazançlı çıkmıştır.
mahalle maçında "adım alışmak" faslını kazananın aldığı ilk oyuncudur.

adım alışmayı kaybeden dua etmeye başlar
"lan lan alper'i alma alper'i alma. almaaaaa. lan aldı laan ben kimi alıcam şimdi?"

adım alışmayı kazananın daha önce ilk aldığı oyunculara bakalım. selçuk inan, burak yılmaz.

bilmem anlatabildim mi?
alper potuğu iki maç izlemiş yazarların yaptığı yorumları okuyunca şok oldum. iki yıldır eskişehir sporun tüm maçlarını izledim. alper pas trafiğini hızlandıran bir oyuncu. çok hızlı ve hamleli. zayıf ve çelimsiz görünse de çok güçlü ve mücadeleci bir oyuncu. hücum konusunda oynayamayacağı takım yok. ama en önemli özelliği ve hiç konuşulmayan özelliği defansif yönü. istediği zaman yaptığı pres ve kaptığı toplarla rakibi aciz duruma sokan bir futbolcu. galatasarayın oynadığı futbolun hızını arttıracaktır.

hiç mi eksiği yok bu adamın derseniz, son vuruş yapmaya çekinen bir oyuncu vursa atacak bile olsa pas veriyor. şut konusunda çok iyi değil.
ona verilen parayla diger ulkelerden mukkemmel futbolcular alinicakken neden iki takimin bi futbolcunun bu kadar g*tunu kaldirdigini alnayamadigim durumdur.
yine birilerinin gs'ye çakış hikayesinin adı olacaktır.

geçen sene ambrabat'tan sonra bu sene de alper potuk, ne diyelim parası çok demek ki gs'nin, öyle olunca da çakan çakana,

ancak bu gidişle bir gün de uefa kriteleri çakarsa şaşmam.
yabancı sınırı olmasa 2 milyon dolar bile etmeyecekken bu sınırlamadan dolayı 6-7 milyon dolarların havada uçuştuğu futbol sektöründe kendi payına iyi bir transfer rakamını kapmış futbolcudur. Tabi bu rakam kendinden çok eski takımına yarar. inşallah eskişehir alt yapıya yatırım olarak kullanır bu parayı. Yoksa gidip afrika ülkelerinden adı sanı duyulmamış 3-4 tane oyuncu alarak heba edilecekse yazık olur.