bugün

çıkış noktası olan rahibe kıyafetini bire bir taklit etmeyi kafasına koymuş türbanlıdır.
giysileri ve basortu renkleri ile uyum icerisinde şık bir goruntu cikarmak amaciyla, aslinda basortunun kaymamasi ve saclari tutmasi niyetiyle uretilmis olan boneyi aksesuar olarak da kullanan kisidir.
yeni değildir, oldum olası sokakta gördüğüm insandır. ama nedense son yıllarda bazılarının gözlerine batmaya başlamıştır.
inancı gereği saçını göstermek istemeyen kardeşlerimizin aldığı ufak bir tedbirdir, ayrıca yakıştırabilen de gayet şık görünür bu şekilde...
-bune?
-bone.
-peki şu ne.
-memem lan o benim bırak lan mememi.

(puhahahahahahah).
başörtüsü diyince kendi faşist cinligi ile hristiyan rahibe kıyafeti diyen bünyelere bu söze karşılık, bikini de orospuların müşteri bekledikleri kıyafet, hani malı görsün parayı hakediyor mu etmiyor mu açısından, şeklinde bir karşılıga muhatap etmek uygun mu, yoksa aynı derece aşagılık bir cümle mi oldu bilemedim bak şimdi.
kıçındaki dona bakmadan milletin kafasındakini eleştirmektir.
allah aşkına, aklını da boneyle kapatmıyorsa neresini kapatırsa kapatsın denilen türbanlıdır. bitmedi şu kapatma muhabbeti millet açım açım açılıyorken.
aklı kıt olanlara bonenin amacının saç üzerinde kayan eşarbı sabit tutmak estetiği bozmamak amacıyla takıldığını izah etmek zorunda kalan türbanlı değil başörtülü kızdır. * **
kıçındaki donla alaka kurup çay demlemektir.
muhtemelen evinde koca bir havuz olan ve dışarda türbanla gezdikten sonra evinde transparan bikinisi ve bonesiyle havuzunda yüzecek bayan tipi.
(bkz: bunları boşver ne haber aşktan)
beynini de streç filme sarıp strafora koyarak tez zamanda intihar etmelidir.