bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
cennetlik yazardır.
yeni nesil yazar. hoşgelmiş. bakak görek.
(bkz: allahsiz kitapsiz cahil adam) olmuş olsaydı, "ergen, cahil, ateist bozuntusu, mal amk." tarzı entrylere maruz kalabilirdi, amma ve lakin o sondaki "kadın" kelimesini gören ulu sözlük halkı, kesinlikle kötü entry girmez bu nickin altına. ayrıca yeni nesil bir yazar, hoşgelmiş.
(bkz: adanalı)*
takipte olunması gereken yazara.
(bkz: seni seçtim pikachu)
duygusalmış.
uludağ sözlüğün meşhur abaza takımını tanıdıkça aldığı nick yüzünden pişmanlık duyacak olan yazardır. başıma geldi ordan biliyorum.
(#13514765) meşhur ateist söylemleri ile kafamızı şişiren yazar. aynı atadan gelince farklı mı oluyoruz.

benim hayvan atam yok. siz kendinizi öyle hissediyorsanız özgürsünüz.
(#13524546) diğer ateist arkadaşlar gibi sürekli çelişen yazarcık.

siz bir yalana deli gibi bağlanınca sorun yok ama ben bir yalanın üstüne gidince sorun var. sende haklısın bir siz düşünüp yazıyorsunuz diğer insanlar sadece kukla.
ateist gibi olmaya çalışan yazar.

not: bu tip insanlarla çok karşılaştım ateistliği gerçek yaşayan insanlar gibi olması için çok fırın ekmek yemesi gerekiyor.
ismini 3 sıfatla tamlayarak inandırıcılığının yüksek olduğunu düşündüğüm yazar. Hoşgelmiş.
nickinden dolayı çüş ulan oha dediğim yazardır.
(#13530763)

fiziki özelliklere geçince beni kaybetmiş yazardır. ya da benim kaybettiğim yazar tam bilemedim. hı-hım.
nick iyle dikkat çeken yazar. hoşgelmiştir.
hoşgelmiş efenim.
birden fazla özelliğe sahip kadın yazar.
sekizinci nesil yazar. *
nikaltıma girdiği entry den sonra dikkatimi çekmiş, aslında dikkat çekici nike sahip ve sanırım da espritüel bir kişilik, ilgiyle takip edeceğim, nefesim ensende dikkat et.
nesildaşım, renkdaşım olan kibar bir yazarımızdır. Tekrar hoşgeldin.
(#13531132)

çaresiz ve bayağıca bir girişimimden sonra (her ne kadar o zamanda olumlu bir geri dönüşüm aldıysam da) hakkında tekrardan, hakettiği bir görüşü bildirmeyi gerekli gördüğüm yazar.

bir derya var karşımda. uzaklara baktığında bir çizgi görürsün hani. bir botla oraya varmak istersin ve açılırsın sığ sulara. gidersin gidersin de o çizginin hep çizgi kaldığını görürsün. ama o çizgiye o kadar saplantılı olmuşsundur ki o çizgiye varayım derken ki yol boyu, seyahat boyu, o deryanın o güzel, serin, yumuşak dalgalarını ve gökyüzü ile oluşturduğu armoniyi kaçırmışsındır. rekor denemesi için dağa tırmanan bir dağcının, soluk soluğa kaldığı zevksiz bir tırmanış gibi. tırmanırken ki arkada bıraktığı ağaçları, bulutları kaçırdığını düşünün.

öyle de bu allahsiz kitapsiz cahil kadin (öyle bir rumuz ki dram katasın geliyor her daim)* entry'lerinde bir ufuk çizgisi olarak görünüyor bana. ancak o çizgiye yaklaşayım derken ben o dalgaların yumuşaklığını, oluşutrduğu hafif rüzgarı hisseder oldum gecenin şu vakitlerinde.

derya dedik ya hani, içinde çeşit canlıları barındıran. öyle de konuş konuş bitiremediğin, dinle dinle öğrenmeyi kesemediğin, yaz yaz parmaklarının yorulmadığı allahsiz kitapsiz cahil kadin bu (dram vol 2) . rumuzunda hem bir özgüven hem de bir alçakgönüllülük olan. deryayı o ufuk çizgisinden ibaret görenlere cahil, dalgalarının tadını almaya başlayanlara ise allahsiz kitapsiz kadin kısmını bahşetmiştir sağolsun. bu da böyle gereksiz bir duygu patlamasının yaşandığı entry'dir efenim.
potansiyel kâfir.
(#13848529) Akıllı başın ayaklardan çektiği yazar.
(#13852952) nickini nerden aldığını anladığım yazar. hüzünlendim sözlük.
(#13852952)

iç burkmuş yazardır. benzer bir geçmişse sahip insanların* gözlerinde biraz doluluk yaratmıştır. seviyoruz kendisini.