bugün

evreni allah yaratmadı, kendi kendine oluştu diyerek şirk suçu işleyen ve bunu sürdüren stephen hawking isimli müşriğe allah tarafından verilen ibretlik cezadır. fazla söze gerek yok, "allah yalan, evrim gerçek demeden önceki ve dedikten sonraki hallerini kıyaslamak yeterli".

before:

görsel

after:

görsel
böyle başlıkları açaçacak gerizekalılarla aynı dünyaya yollaması.
hawking'in uzaylı olduğunu anlamayacak kadar kıt mısınız?

tıpkı tesla, steve jobs ve diğerleri gibi. dünyayı değiştirip zamanı geldiğinde geri dönecektir.
stephen hawking de olup da kendinde olmayan şeye güvenip ayar diyenler için gerçekten ibretliktir.
bu hasta herife şuku verenlerde olmuş, demek ki müslümanların büyük bir bölümü hasta.
bunu diyen kişinin allah inancı sorgulanmalıdır. hastalıkla doğanlara da mı ceza verdi allah? ömrü boyunca yatakta hastalıkla mücadele eden hz. lokman'a da mı ayar vermekteydi allah?
ne kadar salak salak tiplersiniz ya.
tamamen bilimsel bir tespittir.

evreni allah yarattı derken stephen hawking:
görsel

evren kendi kendini yarattı, allah yok, dinler yalan dedikten sonraki hali:
görsel

hadi ateistler bunu da açıklasın.
(bkz: alalım bu arkadaşı sahneden)
ÇAKMA UCUZ BiR EKŞi SÖZLÜK ŞEYSi. UZAKLAŞIN, KAÇIN.
sonra da diyorlar ki "ben allah yok diyorum, ben allaha küfür ediyorum bak bana bir şey olmuyor. hani olmayan allah'ın gelse de bana bir şey yapsa." e kardeşim hawkinge bak. "adamın hastalığıyla dalga geçmeyin pis yobazlar!" böyle oluyor aynen de.

ağlayacaksanız oynamayalım o zaman mq ya.
bunu en güzel şekilde büyük tasarım kitabında kendisi dile getirmiştir;

"bir çok kişi hastalığımı tanrı'nın bana verdiği bi ceza olarak düşünüyorsunuz. ama.."

tüh keşke cevabını da hatırlayabilseymişim.
müslüman kafası tabi ki böyle düşünür. sakat doğan müslümanlara da allah ın verdiği ayar diyelim o zaman. her insan hasta olabilir, bu sağlık sonuçta herkesi vurabilir.
bunu allah ın laneti olarak görüyorsan o sakat çocuklar da allah ın laneti.
de siktir lo.
sikik dininizin kafasıyla algılanıp mizah malzemesi yapılacak şeyler değil bunlar.

hawking de adamın dibidir. o haliyle bile bilime hizmet edip gerçeğin peşinden ayrılmıyor.

fuck off!!!!