bugün

(bkz: allah dedi ülkeyi dolandırdı)
Böyle adamı bulsam bende dolandirrim.

Hak ediyor.
benzerleri daha önce de yaşanan dolandırıcılık.

bu ülkede allahım diyene para verenler var düşün. sen hala sudan karaya geçişi anlat. peeehh..
Al işte ateistlerin diline bir sakız daha. islam'ın ilk emri: Oku cümlesinden haberdar olmayan bir Müslüman daha. Müslüman okumalı, herkesten çok okumalı. Okumalı ki: Kendini yaratanın kendi ürettiğine ihtiyacı olmayacağını anlasın.
(bkz: allah diyen dolandırıcı)

Gün geçmiyor ki bir vatandaş daha sivri zekaların tuzağına düşmesin. Vatandaş vatandaş olalı böyle angut olmadı.
(bkz: ey kulum 45 dakika sonra yanındayım)

--spoiler--
Ayrıca, O.’ya "daha rahat irtibat sağlayabilmek için" cep telefonları da aldırdılar. Kendisini Allah olarak tanıtan Hakan Ö., aradığı Ramazan O.’nun cep telefonunda Mekke’nin alan kodunu gösterecek teknik bir düzenleme yaptırarak, "Ey kulum 45 dakika sonra yanındayım" dedi. Daha sonra yine arayan Hakan Ö. bu sefer de "Sana kimi istiyorsan göndereyim. Söyle hangi peygamberimi istersin?" diye sordu.
--spoiler--
allahım yareppim dediğim olay.

not: hesap numaram 1234567
Şimdi buna inanan ve on sene boyunca para veren mal allahın görünmez bir varlık olduğunu da biliyor değil mi ama Allah mekkeden arıyor. Ve buna da inanıyor. Allahım bu salaklar beden beni bulmaz ki diye düşünüyor insan.
vay aklınızı s............... en ilginci ''kulum 45 dakikaya ordayım''lafı.nasıl ilahsa trafiğe takılmış pezevenk.
böyle angutlara haktır.
dini başka yerinden anlayan, birileri gerçeği anlatınca da başka yeriyle dinleyip ben bunları biliyorum diyenlerin yaşayacağı durum.
yuh artık ya. daha neler göreceğiz. ilkokul 1. sınıf çocuğu bile bu şekilde dolandırılmaz. hangi kafa ile bu şekilde kandın. onu geçtim bu kafayla nasıl iki buçuk trilyon servet yaptın.
O bir kere 2.5 trilyon değil de, 2.5 milyon t. Lirasıdır; değil mi?
Önce bir, sayılarda anlaşalım mı?
Sonra, salaklık nerede başlar, nerede biteri konuşalım mı?
Sanki siz, o dolandırılanlardan daha mı zekisinizi konuşalım.

Bir de dolandıranlara bakın...
Niye varlar?

Dolandıranlar kim, dolandırılanlar kim?

Bir bakın ve düşünün...

Bir de, Sevgili Aziz hoca'nın Zübük romanını okuyun..
"Ey kulum 45 dakika sonra ordayım." Bu ne lan ahhaahhahah Allah haber veriyor, trafiğe takılmış tövbe tövbeee. Vay anasını yaa... böyle süzme salakları gördükçe memleketin haline şaşıyorum.
Adam veysel karani'yi bile cast listesine almış yuh emenike. Ne diyeyim yuh amk.
Buna inanan dangalağın 2.5 milyon lirası olması da ayri bi mevzu.
Bu adamlara kesinlikle en alt seviyeden ceza verilmeli. Zira bu kadar keriz olan bir insana müstahak bu. Be aq dum adamı hiç mi kafan basmıyor, 4 kutsal kitap indiren peygamberine meleği aracılığıyla ilk emrini ileten allah seni cep telefonundan arıyor. Melek gönderip fazla mesai ödemek istemedi heralde.hadi bunu yedin lan mekkede. Aradığına inanmak nedir? Töbe haşa allahın mernise kayıtlı ikameti mi orası? Ulan hadi hepsine bir şekilde eyvallah da tüm alemlerde aynı ande her yerde bulunabilen bir uhrevi gücün 45 dk ya ordayım demesini nasıl yedin lan? Böyle kerize müstehak.
Nedense aklima " allah din kitap " deyip milyonlarca insanı Kandıran birini getirmistir. Yakın cevresinin dediğine göre de allah ın bütün vasıflarını üstünde toplamıştı bu zat.
(bkz: enel hakk)
Açıklıyorum buradan ben de Zeus'um. Bütün paranızı çekip bana gönderin.
Az sonra IBAN no'mu yazacağım buraya...
Yıldırım stoğu bitti yeni sipariş geçeceğiz.
yıllardır allah allah diyerek ülkeyi sömüren siyasetçileri görüyor adam tabi ki allahım diyerek dolandırır kılavuz belli.

dini kullanarak para kazanmada inovasyon yapmış resmen adam tebrik edilmeli.
dinin insanların beynini nasıl zımparaladığının bir kanıtı olan dolandırıcılıktır.
Olaya dışardan bakınca dolandırıcı daha masum görünüyor. Sen böyle bir olaya inanıp, üstüne o kadar para kaptırıyorsan, kimse kusura bakmasın ama o dolandırıcıydı hakim karşısına bile çıkarmam ben olsam. Benim asıl merak ettiğim "elin bollaşınca ödersin." diye sırtına da vurdu mu acaba?
vay arkadaş yurdum insanı ne saf, ne temiz.
adam kendini hem allah hem de peygamber olarak tanıtmış. ulan tamam allah olduğuna inandınız diyelim, peygamber olduğuna nasıl inanıyorsunuz?

trajikomik bir olaydır.
Bu topraklarda başarısızlıktır.

kınıyorum...

koca Allah olmuşsun 2,5 trilyon nedir ?