bugün

kuyruğuna basılan müslümandır. zira yokluğunun ihtimali bile kestanesini çizdirircesine canını yakar.
söyleyene acıyan müslümandır. yoksa allah cc yok demekle (haşa) yokmu olacak.
Beni sasirtmayan muslumandir.

Bunlarin bir de allah yerine tanri kelimesinin kullanildigini duyunca hasa hasa deyip eli ayagi titreyen versiyonlari var. Mal insan, ben türküm, türkçe konuşuyorum, tanrı da türkçe bir kelime, ne diye celalleniyorsun sen?
tabularına ve olmayan zihnine ters giden bir şeyler olan müslüdür. yokmuş gibi davranın, gidecektir.
klasik müslümandır, kendilerine tanrı var bile deseniz çıldıracaktır, zira inandıkları şeyden öyle eminler ki tanrının tan ismini istiyorlar, ama inanma gereçlerini sorsanız tek diyecekleri bizi kim yarattı
ben de inansam üzülürdüm yani. allah a inanmakla inkar aynı şey değildir. sen allah ı inkar edince zaten bir şey beklemiyorsun ve bir beklentin olmadığı için sana hayat güzel. ancak ya allah a inanan?
adamın cennet ideali var bir kere ve sen çıkmışsın bunlar yok, aslında palavra diyorsun. ya koca memeli huriler, ya altından şarap akan ırmaklar?
onlar da mı yalan he!
lanet olsun dostum bu gerçekten çok üzücü.
işine gelmeyen ve gerçeklerle karşılaşmaktan hala korkan müslümandır.
ayrıca bu kızanlar da, kendini müslüman sananlardır. daha kafa kapamaktan haberi yokken, götünü başını açar bunlar.