bugün

bence kürt'leri bu kadar aşağılamanız saçma. yeter artık ne çektiler bu kürt'ler sizden
Allah askerimize yapilan zulumleri affetmeyecek, bombali saldirida olen genclerimizin ahi uzerinizde olacak, vergilerimizle kacak elektrik cektiginizi,haram mal yediginizi affetmeyecek. Daha cok sayardim,gece gece hatirlayip canimi sikmak istemiyorum. Fazla tatava yapiyorsunuz zulum mulum. Uslu otursaniz kimsenin size bir sey yaptigi da yok.
kürtler yaptıkları yüzünden allah katına değil cehennem kapısına bile ulaşamayacaklar ne yazık ki.
Allah hiçbir zulmü affetmeyecek. Sen sakin ol evlat.

Bir affetmemedir.
Allah mezhep ayrımı yapmaz kim zulmediyorsa cezasını verir.
allah mazlumlara yapılanları affetmeyecek.
kürt halkına ne yapıldıysa pkklılar tarafından yapıldı. Bugün cizre yaşanılmaz halde, diğer bir kürt ili olan van yaşanılır haldeyse acaba fark nedir diye sormak lazım. Bunun sebebini bize bağlayan amınakodumun çocukları sizi de sikeceğiz. Size acıyanı siksinler bundan sonra orospunun sıçtıkları.
kürt halkına yapılan zulümlerinden dolayı PKK'lıları cehennem oduna dönüştüreceğinden, doğru önermedir.
tanım: pek doğru önerme.
EŞEKLERE YAPILANLARI DA...
Ödüllendirecek.
yaptiklari orospu cocukluklarina saysinlar. onun bunun kopegi bi orgutu yillarca yok yere beslediler. kurt halki once kendisiyle yuzlessin.
türkler kürtlere kucak açmaktan başka ne yapmış acaba .sen ne zulmunden bahsediyorsun.
allahın adaletine güvenenlerin dinsiz pkkdan medet umması sonucu açılan başlıktır.
evet mesela elektrik direkt bedava verilmeliydi uğraştırdı devlet onları.
Ühühühü borbar foşik türqlor anadoliyi bizden aldiniz

He yavrum ulan tarih bilmesem Hititli, frigli,galat sonra roma,bizans,sparta,pontus yiyeceğiz AMK

Bravooooooo! Helal olsun! ibretlik mesaj.
görsel
elektriği çalan kürdün mü?
okulları yakan kürdün mü?
doktor öldüren kürdün mü?
öğretmen öldüren kürdün mü?
imam öldüren kürdün mü?
türk'ün malını yağmalayan kürdün mü?
Kancık pusuların kürdünü mü?
arkadan vuran kürdün mü?
yan kesici kürdün mü?
kadın ticareti yapan kürdün mü?
uyuşturucu ticareti yapan kürdün mü?

yo yo siz allah'ı tanımıyor zannınızla konuşuyorsunuz. allah bu kürdün belasını veriyor. allah belayı kuluyla verir. bir kavmi diğer kavmin üzerine geçirir. bak git oku kuran'ı.
kendisini sosyalist zanneden terörist zihniyetli kürtlerin anasını karısını sikeyim.
Yine başladı mağdur edebiyatı.

allah kaçak elektriğin kul hakkı olduğunu,devlet malına zarar vermenin,görevini yapan insanları öldürmenin,gasp,haraç,mafyayla zengin olmanın,uyuşturucu ticareti yapmanın da hesabını soracaktır.
Yıllardır haçlıların kolu maşası iti olan kürtler. Allah sizi hiç affetmeyecek. Ulan bide utanmadan hala kürtlere yapılan zulüm diyo karaktersiz adi. Ulan varya sizin kadar adi bi millet varmı lan kancık köpekler. Allah belanızı versin. Mezopotamya piçleri. Yüzsüz köpekler. Yıllar yılı akan bütün müslüman kanlarında kürtlerin eli vardır. Örnekleri sürüyle. Islam dünyasının yüz karası kürtler. Allah ıslah etsin.
Töbe haşa ancak ben onları görünce cehennemi düşünüyorum lan cehennemde nasıl yanacaklarını düşünüyorum sonra kendime geliyorum. Sizin ben ananızı sikeyim ananızı kansız şerefsizler katil orospu çocukları leşsiniz leş sizden korkanında amınakoyim sizden korkmuyor bu millet birader sizden insanlar tiksiniyor. Siz varya has orrrrospu çocuğusunuz
Ne zırvalıyorsunuz anlamıyorum. Içinizdeki kin ve nefret sizin sonunuz olacak. Hiçbir topluluğa karşı kin beslemeyin. Öfke ve nefretiniz bireysel olmalı. Toplumu hedef alırsanız oradaki mazlumlara adaletsizlik etmiş olmaz mısınız.
maduruz zırvalıkları.
kürdün kürde yaptığı kötülüğü kimse yapmamışdır.

sonuç olarak sadece insan olan kürtler hayatta kalacak gerisi ise belasını bulup yok olacaktır. doğuda hala aşiret resilerinin kulu gibi yaşayan bu geri kalmış beyinsiz dangalaklar önce adam olsunlar da ekmeğini yediği kaba sıçmasınlar ,

dünyada nefretle anmakdan bir türlü kendimi alamadığım iki ırk var birisi araplar diğeri ise kürtlerdir. ikisinin de ortak yanı kalleş olmalarıdır arkanı dönünce hançeri sallamalarıdır. yatacak yerleri yok bu soysuzların.
bütün zulümler için geçerli olan durumdur. adaletsizlik ve zulümden bahsedenlerin önce bir kendilerine bakmaları gerekir.
30.000 şehit ve anası, babası, karısı, evladı var sırada. biraz beklemeleri lazım.