bugün

allah kadına güvenseydi zar yapmazdı serzenişine verilebilecek güzide cevaplardan biri.
pek çok zaman erkeğin kaypaklığı, arzuları ve nefsine yenik düşmesiyle de kısmen kanıtladığı durum.
zarlıda zarsızda kadın bizim kadınımız onları sevelim, sayalım, analarımız, bacılarımız, kardeşlerimiz, eşlerimiz, metreslerimiz onlar bizim kadınlarımız haydi bütün oylar aanaapaaa hayda hooppaaa...* * *

not:boş bakınızımdı, çok fazla artı oy aldığı için doldurdum. bu yüzden uçmayalım yazar. önce bir sahuru yapalım. sonra iftarı bekleyelim...
penis haricin de parmak, salatalık, vibratör gibi materyallerle de delinip geçilebilecegi için, başka türleri de üretilebilir
(bkz: tanrı kadının elindeki parmagına güvenseydi zar koymazdı)
(bkz: tanrı salatalıga güvenseydi zar koymazdı)
(bkz: tanrı vibratöre güvenseydi zar koymazdı)
(bkz: alet işler el övünür)
zarını elletmeyen nerelerini elletmiştir önermesini hatırlatan söz.
kadınlar birdir, hepsi onların kendi şahsi kararlarıdır, ve bilinir ki her karara göre de bir erkek bu hayatta mevcuttur.
bunalıma girilmez
kafa sıyırılmaz
senaryo çizilmez
kesinlikle normal bir şey olmakla beraber her kadının hakkıdır, kendinindir kendi karar veriri hatırlatan tümce.****
arkadaş yanında sarf edildiğinde yanlış anlaşılabilecek sözdür. örneğin:
+biliyor musun abi düşünüyorum da, allah erkege guvenseydi kadina zar koymazdi .
-ibneleşiyor musun lan sen hafiften?
+yoo abi nerden çıkardın?
-yok, zar konusunda takılman biraz garip geldi. hem allah erkeğe güvenmeseydi o zar değil duvar olurdu. (bkz: allah taş yapar)
+büyüksün abi ya, pardon. ben hemen benim kızın yanına gidiyorum.
-abartma lan gel buraya
o zarın oraya tamamen bünyeyi mikroplardan korumak amacıyla konduğundan bir haber zihniyetin açtığı başlık *
(bkz: ulan bende nerde bu tavlanın zarları diyorum) *
merak ediyorum bir gıdım et parçasını namus sayanlarının kafatasında kaç gıdım beyin var...
-allah erkege guvenseydi kadina zar koymazdi
+allah sana güvenseydi beyin koyardı
-ben bu diyaloğu bir yerden hatırlıyorum abi.
+allah sana güvenmeye başlamış, layık olmaya çalış.
-tamam ağbii.

(#600680)
bir başka deyişle;tanrı kadınlara güvenseydi mühürleyip yollamazdı.
kadının mahremiyeti önemlidir dünyanın düzeni bunun üzerine kurulmuştur. zaten bütün dinlerin dişiye kudsiyet atfetmesinin sebeplerinden biridir. onlar saflığın temizliğin, üretkenliğin, doğurganlığın, şefkatin, sevginin sembolüdürler. Bu zar bir güvenlik sübabı değil, kadının bu sembollere layık olduğunun delilidir.
(bkz: allah kadına güvenseydi erkeğe sabır vermezdi)
kadınlar ile bira şişesinin arasındaki benzerliği hatırlatan cümle.**
gerizekalı beyinlerin ürettiği bir saçma laf olarak düşünülecek seydir. gerçi türk milletinden de bu beklenir di bunun tıbbi açıdan ne gereği olduğunu bilmemeleri normal. bunun sadece mikroplardan ve hastalıktan korunmaya yaradığını bilmemeleri normal.ergenlikten sonra da belli bi işlevinin kalmadığını bilmemeleri daha da normal...
herşey kızlık mı ya? bayanlar kız ve kadın diye ayrılıyorda neden erkekler ayrılmıyor? herşeyin ilki evlenince olmak zorunda mı? ya da daha önce bir ilişki yaşadığı belli olmak zorunda mı? erkek evlendiğinde herşeyi bilmeli ama kadın evlendiğinde herşeyi öğrenmeli. nasıl bir mantıktır bu neden kadınlar erkeklerden sonra öğrensin ki bazı şeyleri.