bugün

allah kusursuz ise neden eşcinseller var öyleyse.
Eşcinsellik hastalık değil 1976 da hastalık olmadığı kanıtlandı çünkü.
Hormonalda değil, genel olarak hepsinin hormanları düzgün.
Bir çoğu ruhsal. Yanii öyle yaratılmışlar.
Kendi yarattigi kuluna gerek fiziksel gerek ruhsal zarar vermeyi mi emrretmis allah size? Hayirli isler o zamaN kıt islam anlayisiniz ile devam edin.
bu animasyonu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim:

https://www.youtube.com/w...p;list=PL1C95F82C6E99F533
Allah asla hata yapmazsa 2 kollu 3 bacaklı genetik defektli çocuklar niye doğuyor?
En ufak bir nokta mutasyonunda bu kadar ağır geçirilen hastalıklar mükemmelliğin mi yoksa kaosun mu belirtisidir?
Tersten söylemiş arkadaş.
Allah hata yapmaz. O yüzden eşcinselleride o yarattı bilerek ve isteyerek.
Bu bir seçim değildir. Kimse eşcinsel olmayı seçmez. Sen seçer miydin. Bir şansım olsa ben de istemezdim böyle olmayı. Ama olmuyor işte asla duygularınızdan vazgeçemiyorsunuz bir şekilde ortaya çıkıyor.
fıtrat nedir bi araştır gel zabaha kadar konuşalım
peşin edt: bahsettiğim tayyip fitrati değil.
doğada bu konuyla ilgili çok güzel bir örnek var.

yanlış hatırlamıyorsam, yassı sünger adlı bir deniz canlısı var. hepsi istisnasız çift cinsiyetli olarak hayata adım atarlar. şimdi niye mi anlatıyorum? çünkü bu canlıların çiftleşme ritüeli acayip enteresan, hani öyle böyle değil...

önce birbirlerine kısa süre diklenirler, akabinde saldırmaya başlarlar. amaç: ilk kim partnerinin penisini koparırsa, onu dişi olmaya zorlamak. penisi kopan usul usul, yaşamın yegane amacı olan üremeyi gerçekleştirmek için, rolünü üstleniyor.

yorumu size kalmış.
seni görene kadar hata yapamaz diyordum.
Eşcinsellik bir seçimdir. Allah hata yapsa normal insanlar olmazdı. Demek ki suç insanda.

(bkz: yeni ateist olmuş ergen)
yaratıklar kendilerinde kusur veya zararlı olarak gördükleri herşey için tanrıyı suçlamaya kalkarsa ben ona yaratık değil gerizekalı derim şahsen.

iyi o zaman allah niye magmayı söndürmüyor. niye volkan patlıyor. niye fırtına çıkıyor. niye yüzme bilmeyince boğuluyoruz. bunlarla 3 bacaklı veya sana kusurmuş gibi gelen herhangi birşey arasında hiçbir fark yok ki. ayrıca allah'ın ölçü ve adalet anlayışıyla seninki nasıl bir olabilir? aynı bilgi seviyesinde misin? mahşeri, ahireti kenara koyup "otistik olan haksızlığa uğramış"ta ne demek? sana bana mı kaldı fiziksel yada zihinsel özürlü birinin daha aşağılık olduğunu iddia etmek? dünya fani, koç. allah/tanrı hakkında o inanışla/dinle alakalı boşlukları doldurmadan boş boş konuşmayın, adamı uyuz etmeyin. inanmıyorsanız da inanmıyorsunuzdur, çenenizi kapayın ve yalovaya devam edin o zaman, hayret bir şey. bir de şu eşcinsellik yaratılıştan zırvasını daha ne kadar uzatacaksınız çok merak ediyorum. ruhsal bir şey bu rerörö. ben kendim ibne olmayı seçtim demiyor da allah beni böyle yarattı demeye getiriyor ulan harbi sopalık.
güncel Önemli Başlıklar