bugün

En hafif tabirle nankördür. Sen hem allah a inanma hem de utanmadan onun kurduğu mekanlarda takıl! Olacak iş mi? (bkz: ya sev ya terket)
--einstein mode on--

Allah'a inanmıyorsa gezegenin allah tarafından yaratıldığına da inanmıyordur.

--einstein mode off--
küstahtır. gitsin başka gezegende yaşasındır.
"tayyip'i sevmeyip ülkesinde yaşayan insan" klişelerinden sonra nihayet tanrısal düzeyde bir klişenin yaratıldığını da görmüş ateisttir.
"kurduğu gezegen"? haplı mısın anlamadım ki. dalga geçmeyin adamla, kim bilir hangi annenin evladı.
yaşayan ölülerdir kendileri zaten. gözleri vardır kör, kulakları vardır sağır, akılları vardır düşünemezler. yürüyen ölüler tabiri daha uygun olacaktır.
(bkz: bunları kafanda kuruyorsun hep)
allah tarafından kendisine rövoşata atılması sonucu kemalist e dönüşmüştür!!!
Pisliktir. Gitsin kendine yeni gezegen kursundur.
(bkz: kendi başlığını uplayan yazar)
Belki burda küçük bir aynştayn vardır.
düz mantığın anasını ağlatmaktır.
sadece müslümanlardan duyacağınız söz. hristiyandaki tanrı kavramı bile ve tanımı farklıdır en basitinden. hiçbir gayri müslimden duyamazsınız allah, islam'ın tanrısı ile ilgili bu tür cümleleri.
ateistlere bok atıp, icat ettiği bilgisayarı kullanan dindarlar kadar insandırlar.
allah'a inanmayan bir şahıs evreni de yaratıcının şekillendirmediği ne inanır.

bir insan evladı düşün ki kendi kelime havuzunda boğulsun.
Derhal başka gezegene gönderilmesi gereken asalak canlıdır.
çok fazla olumsuz oy alacağı için ateistlerin bu başlığa yazmaması normal karşılanması gerekir.
fakat gerçek bir tartışma arıyorsanız;
karikateist tam size göredir.
hapı yutan insan modelidir.
Server mı lan bu dedirten durum.
o yaşayan değil aslında yaşayan bir ölüdür.
Allah ile inatlaşabileceğini sanan insandır. Er ya da geç ait olduğu yere dönecektir.

Bu topraklar bizimdir, bizim kalacak!
çok ayıp eden insandır çok.
din ve vicdan özgürlüğünü kullanan insandır. benim insanıma saygı duyduğu sürece ben de ona saygı duyarım
Nankörlükten ölecek insandır.
insan olmayan insandır.