bugün

bir allah a tapmak yerine recep tayyip erdoğan a tapan ak genç değildir.
sana da günaydın bebeğim.

rte' ye biat edip, biricik oğlu bilal' e dua edenlerin herkesi kendisi gibi sanma durumu. işin acıklı tarafı bu dingiller bilal oğlanı korumak adına kanunları falan değiştiriyorlar ya, araya dereye de götten uydurdukları hadis de yerleştiriyorlar. bunların hepsi tanrıları zeus rte ve herkül bilal için!
ayriyeten bunlar 'atam atam sen kalk ben yatam' derler. bu arada bi yatanı göremedik halen.
(bkz: tayyip erdoğan a tapmak)
kemalistler in atatürk e tapmasıdır. ancak genelleme yapmak yanlıştır. tüm kemalistler atatürk e tapmaz, onun allah ın aciz bir kulu olduğunu, ölümlü olduğunu, toprak altına girdimi cesedi nin çürüdüğünü, onunda sorguya çekileceğini bilenlerde vardır elbette.
kendileri, allah ile aralarına papazımsı şeyhovskileri sokup, dua ettiklerini zannettikleri için, Kemalistleri de Atatürk'ü tanrı yerine koyduklarını zannederler. kişi, kendinden bilir işi demişler. küçük insanlarla bi yere kadar...

komediye örneğim var ayrıca. karşımızdaki apartmanda hücre evi var. sakalı, yürürken üzerine basacak kadar uzun garip görünüşlü biri var. laftan anlar zannedip konuşuyorum. "abicim, oraya astıklarınız rüzgarla bizim apartmanın kapısının önüne düşüyor, allah rızası için düşürdüklerinizi gelip alın, toplayın" diyorum. tamam ben abimizle bi konuşayım diyor. ulan bunun abinizle ne alakası var gerzek? aşağıya düşen malzemelerinizi toplamak için birinden icazet almanız mı gerekir? Allah'ın tek hücreli yumuşakçaları.
mizansen.

şöyledir;
-sevgili atatürk sen bizi akp'lilerden koru. amenko.
Sasirmistir. Net.
atatürk'ün ruhuna fatiha okunur.

ancak ben tayyibin kıçının kılıyam diyenlerin ne okuduğu meşhuldür.
Asıl mantıksız hareketi dua etmek ile yapmıştır.
allahını dinini özünü kaybetmiş kemalitdir.
kemale eremeyecektir.
(bkz: peygamber hata yaptı biz yapmadık)