bugün

Sinirlenip masaya tekme attım, sonra gidip yattım ve bir daha kalkamadım. Ayağım balon gibi şişti.
1. kattan aşağı atladım. neyse ki 1. kattaymışız.
Bugün 6da içmeye başlayıp yeni bitiren grup olarak arkadaşlarımın eski sevgililerini araması, yola kusması örnek verilebilir
platoniğimi davet etmeyi planladığım konsere muhasebeci volkan'ı davet etmiştim.
istiklal caddesinde tanımadıgın insanlara koşup sarılmak bunlardan biridir. hatırladıkça utanırsın.
(#27129998)
halk eğitim merkezinin kapısına işedim. bitek bundan pişmanım diğerlerini gene olsa gene yaparım.
Sevgilimin üzerine kusmasaydım iyiydi. evet bokunu çıkardım.
Öğrenciyken ev arkadaşımla Gümüldür'e tatile gitmiştik. Ben bi şişe şarabı içtim otel odadasında. Duvara vurup yan taraf kalkın lan sevişin diyip bağırmışım. Zavallı arkadaşım benim yüzünden zor anlar yaşadı.
mahalleliyi rahatsız etmek.
içer içmez bir görevmiş gibi eski sevgililerini arayan tipler kadar gıcık çok az şey vardır.
polise kimlik sormak.
nikah masasında ayılmak.
Polisle ense şaplak muhabettine girmek.
Sormayın aga sormayın.
moda sahilde para dilenen kürt rolü yapmak.
Dişim ağrıyo diye 1 litre rakıyı kafama dikmiştim... Ağrı geçti sonuçta
Yo yo yo hiç bir zaman eski sevgilimi aramadım. Manyak mıyım ben ?
Ama taksimdeki çöplerin üstünden atlamaya çalışırken yere mi düşmedim, sabaha kadar açık olan bi cafede tabağa mı kusmadım, aşık mı olmadım, alakam olmayan yatakta mı uyanmadım. Sıradaki bence masaya çıkıp oynamam olacak.
işte bu yüzden alkolu bırakmak istiyorum dostum.
Alkolün bir efkar dağıtma aracı değil, neşelenme ve neşeyi paylaşma aracı olduğu öğrenildiğinde bu bokların hiçbiri olmayacaktır. Ha bana kalırsa içmeye de hiç gerek yoktur.
Birilerine seni seviyorum demek. Ertesi gün ağır pismanlık yaşatır. (bkz: bekaretini kaybeden kız)
eğlenceli şeyler anlatıp ergenlere kötü örnek olmak istemem. içmeyin aziz dostalarım en olmadık yerde kusar rezilliğini bir ömür boyu çekersiniz. arkadaş ortamında dalga konusu olursunuz dahi eyvallah...
Hiç içmedim bilmiyorum.
Ben değil ama o zaman ki kız arkadaşım içip içip arkadaşlarıyla evinde beni aramışlardı. diyeceksiniz ki "ne var canım kız arkadaşınmış, aramış zaten"

Fakat 5-6 tane kız içip sarhoş olup arkada koro halinde "mozambikli gel bu gece becer bizi" diye ağlaşmışlardı.

Ben de tabi "ehe ehe arkadaşların çok içti galiba" diye daveti geri çevirmiştim.

Amk böyle işin..
eğer içtiğinizde yaptığınız işlerden ayıldığınizda pişman oluyorsanız içmeyin .
ben sarhoş değilim babam derdi inanmazdım.