bugün

yetkili olmanın avantajları.
edit: başlık üzerime kalmıştır.
Alkolik olmak bunu gerektirir.
Evet.
https://youtu.be/t-a6ARuBAhg
Herhangi iki yetişkin insanın tasarrufunda olan eylem biçimi.
Yürüye dur....
Genç adam sonuçta. Yakışır.
hadi lan kaç karı götürdün bu zamana kadar anlat biraz.
fingirdeşmeyecek! bi delikanlı el kaldırsın. yapamadığın bir şeyi başka biri yapınca
ağlamıyacaksın. iki yetişkin insanın ilişkisi kimi ilgilendirir.

t-kadın erkek ilişkisinin kaba telafuzu.
imam osurursa cemaat zıçar sözünü akla getirmiş fingirdeşmedir.
erkeklerle fingirdeyecek hali yok heralde. hem herkesin fingirdemesine kimse karışamaz.
valla gençler kusura bakmayın da 366 kişi online, sol frame'e bakıyorum ne entry girildiği var ne de başlık açıldığı.

belli ki hepiniz fingirdiyorsunuz.

herkes ekmeğinin peşinde belli ki.

birbirimizi kandırmayalım. yok öyle arkadaşın yakalanınca hemen "tü kaka" yapmak.
bize öyle bir bilgi gelmedi.
Erkeklerle fingirdeşse daha mı iyi dedirtir.
yetkili oldu ya amk hemen makamını kullanıp kız götürmece. zaten sözlük kızlarıda makama mevkiye güce tapıyor hemen atlamışlardı üzerine. yazık amk ülke nereye gidiyor.
Birol abi'de o potansiyel hep vardı yetkili olmasıyla alakalı değildir diye düşünüyorum. Herkes gibi karşı cinse ilgi duyuyor bu çok normal başlığının açılması son derece gereksiz.
Yıllardırben daha kim erkek, kim kadın kim kaç yaşında, onu bile bilmiyorum, millet neredeyse aileye karışacak....
Alan memnun satan memnunsa bizi ilgilendirmeyen hadisedir. Kimin eli kimin cebindeyse size ne, bize ne.
(bkz: çin sikişi)
görsel
Yarasın aslanıma, hadi oğlum ablalara pipini göster.
Yakışır aslanıma.
Halvet olacağı hatunlar razıysa sizlere bok yemek düşecek durumdur.
Ekmeksiz götürsün. Sevişsin gençler.
devir böyle vereni affetmezler. bu ibnenin burada 43586 vukuatı var. uludağ sözlüğün behlül'ü herif. arkanızı kollayın derim. ben zamanında özel mesajları kapattım allahtan.
görsel
görsel
görsel
Gayet olası ve olağan şeydir. Adam genç adam. Olmaması anormal olur bence. Kendisini çok severim. Her daim arkasında olan biriyim.