bugün

hayatını temiz yaşayan ve kadın ya da kızlar arasındayken muhtemelen utanarak davranıp onlarla içinden geldiği gibi konuşamayan erkektir.
muhtemelen yaşı ilerlemiştir, toprağa bakıyordur.
şimdi alkol ve sigarayı erkeklik belirtisi olarak kullanmayacağım ama böylede olmaz ki kardeşim hayattan aldığın tek zevk kitap okumak olmasın ya.
defosuz erkek olmaz ölüdür o ölü.
5 yaşındaki kardeşim olabilir.
dindardır.
evlidir.
canı sıkıldığında sigaranın şefkatli kollarının arasında olamaz.
ilk konuştuğu kadın karısı olur onunda erkek eli değmemişi ile konuşur.
evlenilir ki.*
bi sikime yaramayan erkektir.
7
şahsen öyle olsam hiç bi sikime yaramam. gerçi şimdi de bi sikime yaramıyom ya neyse.

lan ne çok sik dedim arkadaş, ağzımı dilimi siki.. neyse sustum...
bu zamanda helal olsun adamıdır. ben de az alkol kullanırım, çapkınlıkla işim olmaz, ama sigara kullanıyorum. tüh be keşke alkol, sigara kullanmasaydım da çapkınlık yapsaydım. ya da ne biliyim çapkınlık sigara olmasaydı da şarapçı olsaydım. böyle hiç olmadı be sözlük. *
şahsımı tarif eden erkek modelidir. oceansmiranın da bahsettiği üzere, eline erkek eli değmemiş bir kızla evlenmek için çabalar.
Cenaze sahibi bulunamadığı için defnedilemeyen vatandaş.
Ot olarak gelmiş saman olarak gidecek vatandaş.
adam gibi adamdır . çapkınlık yapmasın baki .
gelenekçi olan ailesinden almış olduğu feyzle alkol kullanmaz ve çapkınlık yapmayabilir fakat sigara içebilir.
Sigara hariç benim efenim.
Benim efendim.
erkek? dedirtir.
alkol sigara ve seksi bıraktı ve çok sağlıklı bir hayat sürdü. intihar edene kadar.
mırnav kedidir o.

sabahtan akşama kadar kalorifer peteğine dayar ve mırıldanıp durur.
mööö diye ses çıkarır.
dünden beri alkol almayan, 10 dakikadır sigara içmemiş ve bir haftadır çapkınlık yapmamış biri olarak benim de aralarında bulunduğum erkek modelidir.
Feytullah egitim merkezlerinden(fem ) cikmis saf dindar gencidir, en sevdigi kanallar: tv7 ve samanyoludur, sevdigi programlar: samanyolunun tum programlari ve nejdet nursa¢anla dini sohbet, sevdigi kisilikler: cuppeli amet hoca, rte, feyto vs. anlicaniz bosa oksijen kaybi.