bugün

araba kullanan kızdır.
Olabilir ama iÇen ve sapıtmayan kız candır.
üniversiteyi bitirdiği halde bunu başardıysa helal olsun denmesi gereken kızdır. evlenirken tercih edilmelidir. zira alkol alan kızların büyük çoğunluğunun üniversite ortamında, partilerde, barlarda ve yatakta neler yaptığına bizzat şahidim. gözlerimle gördüklerimin yanısıra görmeyip anlatılanlarda cabası.
şakirt damgası yiyen kızdır, kendini biliyordur, dokunuyordur, zevk almıyordur, tadını beğenmiyordur. alkol almayı başka şeylerle bağdaştıranlara inat, içme kızım sen.
henüz kullanmamış olan kızdır.
denemiş tatını sevmemiş dokunmuştur ya da denememiştir, dokunmasından çekindiği için hiç bulaşmıyordur. Normal bir insan evladıdır.
normal bir kızdır efendim.

alkol kullanananda sorun vardır bana göre.
kız mı? melektir lan o yanlış biliyosunuzdur. alkol içer ama özel günlerde. eğlenilecek değil evlenilecek kızdır.

edit: ikidir hangi şakirt ve arkadaşlarının eksilediğini biliyorum şikayet edilirsiniz.
olamadığım için üzgün olduğum kızdır. ama aşkol güzel şey be, rakı olaydı da rakı balık yapaydık. * *
oturaklı düzgün bir kız olma ihtimali yüksektir.
Yeşilaycıdır. net.
Alkolün kendisinden ve kokusundan hoşlanmayan kızdır. içince ne oluyor sanki o anlık dertlerini unutman neye yarar ki, bunu yapmak yerine çözmeye çalış. Geçici çözümlerin bir işe yaradığı yok.
Beninle once bir seyler icip sonra sabaha kadar sevisme firsatini kacirmis kizdir. Haci alkolsuz cekilmiyorum da ondan.
kendi seçimidir. içerse kendine içmesse kendinedir.
götü başı dağıtma ihtimali daha az olan kızdır.
gram karizmatikliği olmayan kızdır.
saçı olmayan barbi bebek gibidir.
Bunun inancla ne alakasi var diye sormak istiyorum? Ben yurtdisinda yasiyorum ve hicbir inanca sahip olmayip icmeyen insanlar taniyorum. Icmeyen icmiyor abi. Sagligini dusunuyor icmiyor ne var bunda ya da kokusundan tiksiniyor? Simdi turkiye musluman ulke, sanirsin kimse icki tuketmiyor...

Bazilarina gore karizmatikligi yokmus. Karizmatiklik de zaten icince sahip olunan bir durum. Evet zeka fiskiran bir tesbit gercekten. Ne tadi ne de kokusu cazip etti beni bunca yildir. Ayni durum sigara icinde gecerli. Ikisi bana uzak sevenlerine yakin olsunlar.
sikilmez. net!
niye içelim ki özel bir gün olur otur bir bardak içersin dahasına gerek yoktur dediğim bir davranış . içince ne kazandırıyor ayrıca tadı kokusu değişik . illa içilecek diye bir şart yok .
Abladır.
GEÇ VERiR.
tercihi alkol kullanmamaktan yana olan kızdır.

kimisi de gelir olaya kendini örnek verir. çok merak ediyoruz çünkü. nasıl iyi, nasıl alttan alttan takdir edilesi oluyorsun sorma.
hadi oradan cıvık.
inandığım dediği din haram kılmıştır ve inancının gereğini yerine getiriyordur. inanıyorum deyip sonra "önemli olan niyet yeaa" deyip hem haramı içip hem dine kafasına göre kurallar getiren kızdan makbuldür ve en azından dürüsttür. inanıyorum ve içmiyorum diyebiliyordur, 10 liraya satılan arpa suyunu içince modernleşeceğini düşünmüyordur. Kim içiyorsa içer keyfi bilir ama kimsenin de çıkıp bu kıza bir şey demeye hakkı yoktur.
içki zevk için, kararınca içilir. zevk almıyorsa içmez, anormal bir durum yoktur, kız ya da erkeklikle de alakası yoktur, ben de arada bir içerim ama sevemedim gitti bir türlü.