bugün

kafayı bulmayı istemediğinden dolayı alkol almayan erkek'tir.

Benim but kızın bilincini azaltmak gibi bir amacım varsa tutmayın beni.

Caizdir boys.
Pislik işlere girmeyen , ota boka para vermeyen aklı başında erkektir.

Reklamlar. ..

(bkz: Promer)
kendi kaybeder.
Nadir bulunandır. Öpüp başa koyulasıdır.
erkek'tir.
Bir haramdan daha uzak durmuş erkektir.
benim. daha önce köpek gibi içiyordum tabiri caizse, sonrasında baktım içsen de aynı içmesen de, bende bıraktım.

kafa dumanlı olduktan sonra alkol etkilemiyor ne de olsa.
sağlam kafası vardır, kafa yapmak için alkole ihtiyaç duymaz, kontrolü kaybetmekten hiç hoşlanmaz.
Benimdir. Haram olmasından ziyade, sevmiyorum abi. Ayık gezmek daha iyi, bu dünyada ki acılara daha ne kadar dayanabileceğimi merak ediyorum.
Biraz ılıktır.
Fazla varsa alabilirim erkeğidir?

Edit: baylar fazla var mı derken alkolü kastediyorum. Beni al diye mesaj atmayın! Erkekim lan ben!
tayt giyer.
benim.

kardeşimi gönderiyorum tekele. bu saatten sonra ben mi alayım?
geyikli tayt giydiği gorulmustur.
alkol almayı erkeklik sanan, ancak alkol alınca erkeklik taslayabilenleri de göstermiş başlıktır.
Benimdir. Çevremdekiler inanmıyor nedense. Zorla içirtmeye çalışan çok olmuştur. Şükür bozmadım kendimi. Kafam hoşken daha güzel eğleneceğimi söylerler, lazım değil. mantıklı düşünemediğim her an bana zarar verir.
Kullanmayan ve kullanana da karışmayan insandır.
Ben gibisi dir. Ama bir boka yarar mı bilmem. Kafan bozuldu mu ne sigara içersin ne.alkol. kuru kuruya acıyı çekersin.
High adlı yazardır. Ömrüm boyunca sadece ilaç ve meyvelerden alkol aldım. Evet.
Evde yiyecek ekmek parasını gidip bencilce şaraba vermeyen, sarhoş sarhoş gidip onu bunu taciz etmeyen, kavga çıkarıp cinayet işlemeyen, sarhoş bir halde gelip karısını dövmeyen, boşanmayan, trafik kazasında onun bunun ölümüne, yaralanmasına, maddî kaybına neden olmayan, her daim aklı ve şuuru yerinde olan, sağlığını ve dinini düşünen erkektir.
müslümandır ve gereğini yapıyordur.
Kendi mekanı vardır. Almaz, söyler getirirler.
ibnedir.
sevmiyordur.
Benimdir. Zamanında çok matah bir şeymiş gibi içerdik. Hiçbir yararı olmayan Safi zarar olan bir şey alkol. Gerek yok. Alkol içince havalı filan olunmuyor.
güncel Önemli Başlıklar