bugün

the beatles ın adı geçtikten sonra sınıfa bakıp 'rollig zıton' (bkz: the rolling stones) seklinde gulumseyebilen, queen diyince 'fıredi varıdı bi, ölmedi mi o?' (bkz: freddie mercury) sözünü sarfeden muhtesem insan. istesin hemen oldururum fırediyi.
'en golaylarından soracam beraber yapacaz'
'golundaki ipleri çıkar'
'gömleeni içine gat'
'gızım ecelin gelsin gari, mahalle garıları gibi...'
repliklerinin sahibi * deyiminin mucidi şen şakrak gözel insan. saygıda kusur etmemek gerekir *
müthiş bir gumpir (bkz: kumpir) tarifi yapan insan:

"böleeee yaniii * bildigimiz batates,içini açıp herşeyden gatıyolar. üniversite öğrencileri yiyo onu. 1 pound muydu neydi mesela bi yerde. öle bişey işte, seviyolar yani.."
antalyada bir lisede * ingilizce öğretmeni kişisi.
kendisinin ingilizcedeki bazı kelimelerin varlığından haberi yoktur.

-spoiler-

derste sıkıntıdan şarkı söyleyen ggg * , söylediği şarkının sözlerini deftere yazar. gıcıklık bu ya eğlence olsun diye art yi yanına çagırır.

ggg: hocam bu şarkı sözünü anlayamadım ben de, siz çevirir misiniz dicektim.
art: bahayım.. hımmm.. mildıvd* ennn* sımoldırinnng*.. hmmm caksdıpozd*.. bunnar esgi gelime, esgi ingilizce bu. ben de anlımam bunu.
ggg: ?!?!?!
art: ıı ııh.. normal yazı deeel bu, esgi ingilizce. bilemedim...
ggg: hmm.. peki hocam tesekkurler.

bahsi geçen şarkı da tool - schism dir efenim.

-spoiler-
"gendi gendine gonuşma.." (!) özdeyişinin sahibi muhterem insandır. bu dönem okulda göremedim, çok da lazımdı oysa.
ayvaz was diye espri yapabilen ömrümüzden ömür götüren who ccomes to black board ,finger up finger gendi gendine yapıverecen nidalarıyla benliğme kazınan psikolojimi bozan insan.