bugün

soyadına yenilmiş adam. bence kesinlikle böyle güçlü ailesi ismi fenerbahçe sevgisinin üzerine çıktı demek.. halbuki biz yönetimde kendisini görmekten fazlasıyla mutluyduk.
tabi ki; "para, adamı bozar" sözünü ağzına alan insan sn. ali koç u tanımamış ve görmemiştir.
işler boka sarınca kaçan yönetici. tipik fenerli..
kaçmamıştır, adını nadasa bırakmıştır.

yani ben öyle umuyorum, umarım yanılmam.
koç ailesinin toplumsal hassasiyet içeren konulardaki denge politikasını devam ettirmiştir...

yarın, insanlar kitleler halinde vampirleşmeye başlasalar koç hanedanı migroslarda sarımsak satışını durdurur.

paranın dini, imanı, görüşü, rengi yokttur...
gs yöneticilerine esprili bir dille selam verdi diye cincon ların toplu küfrüne maruz kalmış kişi.

eğer bu kişi futbol yönetiminden uzaklaşmak istiyorsa tek sebebi sizsiniz, kalitesiz cincon lar.
kendisini fenerbahçe başkanı olarak görmek isterdim ancak yeni yönetimden ayrılma kararı alarak üzmüştür.
bukalemunlar tarafından, "kaçtı, yemedi, para daha önemli" v.s şekilde eleştirilen insan.

nasıl da sevinmişler.

hiç umutlanmayın ali koç her zaman fenerbahçe camiasının içinde olacaktır.

şu an ki gidiş sebebi ise sadece ve sadece aile baskısıdır. komplo teorileri üretmeye gerek yok.

zira daha önceki süreci takip eden herkes bilir. tv 8 deki konuşmalarını adam akıllı dinleyen herkeste bugünlerin geleceğini önceden tahmin etmiştir.
Baba parasıyla şekil olmuş şöbiyet güzeli insan.
ne kadar güzel ya, herkes adamı ve ailesini yakından tanıyormuş gibi atıp tutabiliyor. amk herkes nevzat dindar hesabı fatih hocayla kahvaltıdaydım moraller yüksek gibilerinden sallamaya o kadar alışmış ki, gerek sanal ortamda, gerek sosyal medyada, gerekse de gerçek hayatta bol keseden sallama gücünü kendinde bulabiliyor.

adamla karşı karşıya gelseniz korkudan dizleriniz titrer olm. kendinize gelin.

bu adam fenerbahçe'nin direnişinin sembollerinden biri olmuş, atıp tutanlara bir çaksa karşıki dağlar yıkılır. ha ama yok o farklı renklerden, hemen küfredin, hemen aşağılayın fenerbahçe ırkçısı reziller.

şimdi diyelim bu yönetimin uzlaşmacı yöntemleri sayesinde aziz yıldırım ve ilhan ekşioğlu hapisten çıktı. zaten aziz yıldırım çıktığında herkes deliğine kaçacak, burası bir gerçek. başkanın kulübü kongreye götürme hakkı var istediğinde. yeni yönetim listesi yapar güven tazeliyorum hesabı. ali koç o zaman dönerse de iyi gün dostu dersiniz zaten bu yüzeysellikle.

para tatlı, aile baskısı, bok püsür gibi yorumları yapanlar: aile sevgisi diye bir şey duydunuz mu lan? yoksa ananız babanız sizi piç gibi ortada mı bıraktı?

zaten bırakın da aile sevgisi takım sevgisinin üstünde olsun. ama sizin gibi gözünü fanatizmden kan bürümüş bezelye beyinliler onu da algılamaz.

dağılın şimdi.
Ayrılması sonrası söylediği bi araba lafın içindeki en doğru laf; fenerbahçeyi tüm türkiye tanımıştır cümlesi olan doğuştan şanslı insan.

Evet fenerbahçeyi tüm türkiye tanıdı. Gerçi tanıyorduk zaten ama..
Şu anda cnbc-e ve Ntvspor da canlı yayında soruları cevaplamakta.
ahmet hakan'ın che guavera'ya benzettiği sağlam burjuva.

edit: che guavera da burjuvaydı.
biz cezamızı geçen sene çektik uefa nın bize ceza vermeye hakkı yok diyerek ortada suç olduğunu bir nevi itiraf etmiş kişi. suç olmadan ceza olmaz en azından uefa için.
cezamızı geçen sene çektik diyerek

gerekli itirafı yapmıştır.ha yapmasına gerek var mıydı?

yooo,şebekler dışında herkes neyin ne olduğunun farkında zaten..
Adamdır.

görsel
dik duruşuyla tam bir fenerbahçeli olan ve fenerbahçenin başkanlık koltuğunda görmek istediğimiz yürrekli insan.
"Önemli olan Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımının O'nun yolundan yürüdüğüdür" demiş cumhuriyet evladı.
Harvard mezunu ve bank of america nın küresel danışmanlık komitesi üyesidir.

Vehbi koç un haftanın sadece belirli günleri ziyaretlerine izin veren torunlarından birisidir.
soyadındaki gücü türlü katakulliler için kullanan eski yönetici

(bkz: ali koç ve özdemir in un spk ya baskı yapması)

keşke azizin yancılığını bırakıp aynaya baksa bir kere..
bütün fenerbahçe'lilerin gönlündeki başkan.umarım bir gün bu takımın başına geçer.
(bkz: ali koç başkan fenerbahçe şampiyon)
divan otel'in sahibi olduğu söyleniyor. sürekli tehditle iş yapan/yaptıran böyle bir hükümete karşı göstericilere kapılarını sonuna kadar açmış bir otelin sahibiyse gerçekten takdir ettim kendisini.
10 numara adamdır. iyi bir Fenerbahçeli olduğunu göstermiştir. Hafızası kuvvetli. Aziz yıldırım hapisteyken yaşadıklarını unutmamış, unutturmamıştır bu sayede. Evet galatasaraylıyım ama önce ali koç un tarafındayım. Helal lan sana. Koç oğlum adamda taşşak var!
"Otelin kapısı kapanır, otele polis alınır ve otelde yardımlar kesilirse oradaki herkesi işten çıkartacağımızı söyledim" dediği iddia edilen iş adamı.

Harbiden bunu dediyse bunca zaman adama küfretmiş biri olarak özür diliyorum, bundan sonra bu adama da kimseyi küfrettirmeyiz.